Hedef Mevlüt - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Mevlüt

Cevap: Hedef Mevlüt

Göründüğü üzere istediği forvet tipi bu..

Bence Mevlüt, Batuhan ve Necati üzerinde yoğunlaşacak Terim

Izledigim Mevlut'un teknigi eh iste cokta teknik sayilmaz (hatirladigim kadariyla,milli takim doneminde) ve bitirici degil kesinlikle, cok kaciriyordu milli takimda fakat iyi bir alternatif olabilir yedek kulubesinde. En azindan savunmanin dengesini Elmander gibi bozabilir boylece diger forvet'in isini kolaylastirabilir. Gucludur fizigi cok saglamdir 2 savunma oyuncusuyla bogusur eder. Ligimize gore uygundur fakat ilk 11 oynamak icin son vurusunu gelistirmelidir.

Baros da Fransa'da basarisizdi. Keita da isteneni veremedi orda. Sonuc? Galatasaray'a müthis katki sagladi ikisi de.

Fransa'dan gelen oyuncular basarili oluyor bizde, Mevlüt'ün gelmesini cok isterim.

Fatih hoca istedikten sonra adı da soyadı da yekpare geçer o kapılardan :)

Şu an Fatih hoca amatör kümeden transfer istese karşı çıkacak taraftar var mı acaba?

Fatih Terim`in böyle karaktersiz bir adami istiyecegini pek sanmiyorum. Ha isterse de, onun bilecegi is.

Kazim`da oldugu gibi, her gün klüpten derhal yollanmasini beklerim.

sercan yildirimin gelmesini benden cok isteyen yoktu bu forumda ama bu kadar korkak, bu kadar caresiz, bu kadar pes etmis bir sercani beklemiyordum. Büyük hayal kirikligi benim icin simdiye kadar ama daha zamani var mi, var hemde cok, umarim bir an önce kendine gelir, yoks abu sercan topla 2 metre sürdükten sonra sevincten kendini yere atiyor, ulan gördünüz mü, naptim dercesine.
Sercan Yıldırım'a ne olacak?

Bu adamın kötü olduğunu sadece geçen sezon ki formsuzluğuna göre mi iddaa ediyorsunuz?Bir futbolcu hakkında kolay kolay bu kadar iddaalı konuşmam.Mevlüt şuanki sistemde(4-4-2) Türkiye liginin tozunu attırır.

Mevlüt,Elmander ile çok gol kaçıran ama deli dana gibi koşan,birbirini tamamlayan bir forvet hattımız olabilir.Ben bu transfere karşı değilim.Tsbi ki gönül ister daha iyilerini ama Türk olarak alınabileceklerin en iyisi bana göre şu şartlarda.

Necati verelim isterseniz yani beyler?

Mevlüt,Hamit,Olcan gelsin bitsin transfer işte hem Selçuk,Semih,Hakan,Yekta(iyileşirse) , Kazım(yedek),Sercan(yedek) dışında hiç kaliteli değil yerliler.Bunlar gelirse işte direk 11 oynayacak 6-7 isim olacak en azından.

Üst Alt