Henry Onyekuru KAP'a Bildirildi! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru KAP'a Bildirildi!

Ilk ucakla gel be karaoğlan!! Kağnı arabalarindan kanat yaptik hasretin dinmedi!

Kop gel yigidim bitsin bu hasret!

Son düzenleme:
Sezon sonuna kadar tek Lonjon dedi yanlis hatirlamiyorsam. Hakkli cikarsa, diger adamlara artik hic güvenim kalmaz.

Lonjon birde Belhanda satildi haberi atarsa, gözümde gazeteci efsanesi olur.

Şimdi ben sormadan edemiyorum. Ey müsrif FT. Ne halt yemeye Babel pembesine 10m gömdürdün? Madem bu işi bilmiyorsun, neden o ellerini çekmiyorsun kulüpten? Ben hala aynı fikirdeyim. FT oldukça Onyekuru da kurtarmaz. Talisca, Veratti, Ramos üçlüsü de gelmeli ki Anadolu takımlarıyla baş edebilsin.

lan kamil adam her sene sampiyon oluyor,ne basedebilmesi,magarada mi yasiyorsun

sahaya çıkmadan inanmam. genç, atletik, hızlı oyuncuyla ne işimiz olur, babel gibi birini alırız inanmıyorum kapa, mapa...

Babelin şu her maç renk değiştiren gökkuşağı kafasını görmeyeceğiz ya o bile yeter varsın kötü bile oynasın
Onun için muhakkak Sekidika gelmeli.

Terim Feghouli - Onyekuru yapar...

Sonra bakar Feghouli de emekliliği geldi, Sekidika yı oynatır FT ve ideal Tandemi buluruz.

Bir daha Babeli nah görmek istiyorum.
Bu kış sattın sattın Mili takıma gitme hedefi varsa...yoksa yine paralar denize...

Onun için muhakkak Sekidika gelmeli.

Terim Feghouli - Onyekuru yapar...

Sonra bakar Feghouli de emekliliği geldi, Sekidika yı oynatır FT ve ideal Tandemi buluruz.

Bir daha Babeli nah görmek istiyorum.
Bu kış sattın sattın Mili takıma gitme hedefi varsa...yoksa yine paralar denize...
ne olursa olsun Feghouli bütün formsuz oyuncularımızın arasında kusur bulunamayacak tek oyuncu...Adam geçen sezonun ikinci yarısından beri oynuyor....Lig, Türkiye , Afrika Kupası ve Avrupa derken hiç sezon sonu tatili geçirmedi...birde son maçlarda yine biraz kıpırdama var kendisinde...bence yine sezonun ikinci yarısı uçar kendisi...o şansıda hak ediyor bence...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt