Henry Onyekuru KAP'a Bildirildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru KAP'a Bildirildi!

Fegh’den once gitmesi gereken cok adam var
Fegh en azindan potansiyel vaadediyor, acildigi zaman sampiyonluk getiriyor

Hayırdır, Eskişehirsporun bütün maçlarını canlı stattan mı izledin?

Yo , kliplerinden izledim boktan oyuncu oldugunu anlamama yetti. O 2 ligde buldugu tarlalari burada bulamayacagi asikar

Eh kafam da var. Turkiyeden aldigimiz hangi yabanci is yapti diyorum? Sonra eskisehirden aldigimiz hangi topcudan hayir geldi diyorum?

Sonra 2. Iigden yabanci kim geldi de ise yaradi diyorum? Hepsine cevabim belli.

Boktan bir transfer olacak. Insallah olmaz.

Yo , kliplerinden izledim boktan oyuncu oldugunu anlamama yetti. O 2 ligde buldugu tarlalari burada bulamayacagi asikar

Eh kafam da var. Turkiyeden aldigimiz hangi yabanci is yapti diyorum? Sonra eskisehirden aldigimiz hangi topcudan hayir geldi diyorum?

Sonra 2. Iigden yabanci kim geldi de ise yaradi diyorum? Hepsine cevabim belli.

Boktan bir transfer olacak. Insallah olmaz.
Göreceğiz..ha daha iyi Adam getirebiliyorlar ise OK derim.

Tır gibi yavaş plan FEG'in yerine tercih ederim. Söylediğin kadar ağır Adam değil ...gayet hızlı.

Göreceğiz..ha daha iyi Adam getirebiliyorlar ise OK derim.

Tır gibi yavaş plan FEG'in yerine tercih ederim. Söylediğin kadar ağır Adam değil ...gayet hızlı.

Inan degil. GS akil tutulmasi yasiyor derim 2. Ligden bu oyuncuyu alirsa heleki kontenjan sorunu varken.

Fegh satilsin ok ama yerine cidden oyuncu almak lazim. GS in sag kanadi boru degil.

Sağ kanada önerilerini alalım

Valla su an yok. Ben olsam Fegh. ile sezonu bitirip herifi satmayi secerdim. Biz 2 yildir kadroyu devre arasi yapmaya calisiyoruz. Devre arasi ya adam bulamiyorsun ya da bulursan adami pahaliya aliyorsun ise yarar oyuncu ise.

Ama scout menajer kim varsa sag kanat bulun diye gorevlendirirdim simdiden yaza kadar.

GS sag kanadi 2.ligde sidika adinda eskisehir topcusuna emanet edilemez.

Üst Alt