Her Şeye Rağmen Destek Zamanı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Her Şeye Rağmen Destek Zamanı!

Şurası çok net bu taraftar profili ve genel kurul yapısıyla biz hem ekonomik hem sportif başarıyı zor yakalarız.boyle giderse birgün feneri geçtim bjkde bizi geçer...

Bu tudorun yetersizliğinin kanıtı yeni değilki.ulan bu takım ilk Avrupa maçında elendi. Adam her geçen zaman her geçen maç yaptığı konuşmalarla,baş bas bağırıyor ben yetersizim diye.
Ama bu taraftara dursun gibi başkan tudor gibi hoca çok bile.

Evet bjkyi yenersek tudor yeterli olacak yenilirsek yetersiz olacak gönderilecek bu mudur.Koskoca Galatasaray'da böylemi karar alınır.capsizlar sürüsü...

Terim döneminde 6 yediğimizde büyük çoğunluk rezil olduk diyordi,kaza olayı dendiğini pek hatırlamıyorum

Her şeyden öte kafada soru işaretleri oluşmasının temel sebeplerinden biridir o maç

Geçen sene Fabri çalım yedi bu sene maç kurtarıyor.Atıyorum aynı senaryo bizde olsaydı yerine başka birini koymuştuk çoktan.Tüketmeyi seviyoruz

Adamlar ne yaptı destek verdi beğenilmeyen Fabri ekstra kurtarışlarla Beşiktaş'ı ayakta tutan unsurlardan

Denayer, Serdar Aziz, Ahmet Çalık :D
Yav bi gidin 3 yanlıştan, 1 doğru çıkaramazsınız...(şimdi bunların yerine kim oynasıncılar gelir hahahaha)

tumblr_ny4y5stvSt1uxif41o1_400.gif

Bazı arkadaşlar savunmaya takmış oysa ki bizim temel sorunumuz hücum orgranizasyonu ve hücum. Bu saatten sonra Tudor bu sorunları çözemez çünkü yetersizliğini tamamen kanıtlamıştır ve burası okul degil. Asıl sorun Tudor.

Üst Alt