Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Cevap: Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Bu yazım avukatım tarafından sansürlenmiştir :) Bağımsız Türk Yargısı vesaire... - Antu.com Hakaret edilip, haberin içeriğini değiştirilmiştir.

Haberin hakaret içeren ekran görüntüsü https://i52.tinypic.com/ot10er.jpg

Merhaba sayın yetkili, sizlerden yukarıda ki haberi incelemenizi ve elinizi vicdanınıza koyarak gerekeni yapmanızı rica ediyorum.

Türk spor tarihinin yaşadığı bu zor zamanda, ülkemiz de terör musibeti ile cebelleşirken, kendini spor sayfası olarak nitelendiren Fenerbahçe Spor Kulübü'nün gayri resmi platformu antu.com'un amaç ve gayesini anlayamamaktayım. Yukarıda verdiğim linkte kişi ve kurumlara hakaret edilerek, terörist muamelesi yapılmaktadır. GALATASARAY'lılar zan altında bırakılmaktadır. Kitleleri etkileyen önemli sayıda sayfa göstermi alan antu.com'un forum sayfalarında yazılanlar da yenilir yutulur cinsten değildir. Gereğinin yapılacağı konusunda en ufak tereddütüm olmamakla birlikte sizlere iyi çalışmalar dilerim.

Yolladım.

Emniyete yolladım. Allahım bunlara bu panikle bin beter hatalar yaptırki daha beter süründürelim.

Arkadas sanki bütün bunların suclusu bizlermisiz gibi aptal aptal konusuyorlar,Hic düsünmüyorlar mı acaba Bizim kafasız baskanınmız yüzünden biz bu hallere düstük,Onun yüzünden itibarımız bes paralık oldu,Dünyaya rezil olduk diye...

Dün de Ali Koc acıklamasında Meseleyi Türkiye sorunu yapmaya calısıyor,Uefa Türkiyeyi kücük düsürdü diyor...Hayır bence cok yanılıyosun Ali Koc,Siz kendi yüzünüzden bu hallere düstünüz ve Uefanın da sizden baska kimseye laf söledigi yok.Bu adam kendini cok zeki zannediyor ya...

tamamdir bende sikayet ettim.. beter olursunuz bank asya'da rezil olacaginiz gunleride goruruz insallah..

Ohaa :mad: kocaman bir hoşt demek lazım bu sığırın köpeklerine

Bende resimle beraber yolladım.

Bu yazım avukatım tarafından sansürlenmiştir :) Bağımsız Türk Yargısı vesaire... - Antu.com Hakaret edilip, haberin içeriğini değiştirilmiştir.

Haberin hakaret içeren ekran görüntüsü https://i52.tinypic.com/ot10er.jpg

Merhaba sayın yetkili, sizlerden yukarıda ki haberi incelemenizi ve elinizi vicdanınıza koyarak gerekeni yapmanızı rica ediyorum.

Türk spor tarihinin yaşadığı bu zor zamanda, ülkemiz de terör musibeti ile cebelleşirken, kendini spor sayfası olarak nitelendiren Fenerbahçe Spor Kulübü'nün gayri resmi platformu antu.com'un amaç ve gayesini anlayamamaktayım. Yukarıda verdiğim linkte kişi ve kurumlara hakaret edilerek, terörist muamelesi yapılmaktadır. GALATASARAY'lılar zan altında bırakılmaktadır. Kitleleri etkileyen önemli sayıda sayfa göstermi alan antu.com'un forum sayfalarında yazılanlar da yenilir yutulur cinsten değildir. Gereğinin yapılacağı konusunda en ufak tereddütüm olmamakla birlikte sizlere iyi çalışmalar dilerim.

Yolladım.

bu adamlarla aynı havayı soluyor olmaktan bir türk olarak utanç duyuyorum

Şu mübarek Ramazan ayında,şu kandil gününde neyse.Görevimiz şikayet etmekse ederiz.

Galatasaray taraftarı bir arkadaşımız Cengizhan Yeldan 'ın Antuda yazdığı ve sonradan kaldırılan yazının -yazıdan öte terbiyesizlik- ekran görüntüsünü ve linkini Twitter üzerinden paylaştı.

Bize düşen aşağıya koyduğum resimleri bphism@egm.gov.tr adresine şikayet etmenizdir.

Bu konuda duyarlı olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ederim.

Mehmet YAVUZ

GSCimbom Root

ot10er.jpg

Ulan ne beğeniyosunuz şu şerefsizlerin yapmış olduğu zırva açıklamaları..

Üşenmedim, iki ayrı mail adresimden ayrı ayrı şikayet ettim. Arkadaşlarıma da gönderiyorum. Hadi arkadaşlar, boş durmak yok..

Denizlispor dediler olmadı, Ankaragücü, 8-0 dediler olmadı, Bülent Tulun ,Adnan Polat , mektup, bir milyon dolar dediler yine olmadı.Bu kadar karavana atıştan sonra son kurşunlarını da sıktılar hedef tahtasına ama nafile çaba ,Galatasaray treni istasyondan kalkalı çok oldu.

adamların kaldırdığı bi açıklamaya ceza verilebilir mi?

yinede gönderdim

Sokak köpeğinden değersiz, ciğeri beş para etmez aşağılık herifler bunlar.

Denizlispor dediler olmadı, Ankaragücü, 8-0 dediler olmadı, Bülent Tulun ,Adnan Polat , mektup, bir milyon dolar dediler yine olmadı, UEFA Kupasını şikeyle aldığımızı iddia ettiler hiç tutturamadılar.Bu kadar karavana atıştan sonra son kurşunlarını da sıktılar hedef tahtasına ama nafile çaba ,Galatasaray treni istasyondan kalkalı çok oldu.

Üst Alt