Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Cevap: Herkes Şikayet Etsin ! | Antu.Com Terbiyesizliği

Yazık resmen..Aynı seviyeye inerek tüm Fenerbahçe taraftarına laf söylemek istemiyorum ama hapishanelerden örgütlerini kurumlarını yönetmeye devam eden ve suçsuz olduğunu söyleyen, yine bu başına gelenin devletin oyunu olduğunu düşünen 1 kişi daha var Aziz Yıldırım dışında. Bizler de böyle mi malca mı bakalım olaylara?

Hemen mail gönderiyorum verilen adrese.

Ergenler dedik,seviyesizler,kaideye almak bile yanlış olur dedik.Ama bu kadarı da fazla artık!

Ulan daha ne kadar aciz duruma düşeceksiniz acaba. Allah belanızı versin pis herifler.

son çırpınışları, köpekler ölürken can havliyle sağa sola saldırır ısırmaya çalışırlar, bunların ki de o hesap.

anlaşıldı maillerle şampiyonlar liginden düşürdük şimdide angut sitesini kapattıralım bakalım

ilgili yerlere mail gönderilmistir

gecen okey sitesinde Okey oynarken türklere ve Askerlere ve şehitlerimize küfür eden köpekler vardı nıcklerını ve yazdıklarını Anayasa mahkemesine maıl olarak attım bugün cevap geldi ekliyorum

19 Temmuz 2011 günü saat 00:36' de EGM Basın protokol Halkla İlişkiler

Şube Müdürlüğüne göndermiş olduğunuz e-mail ihbarınız ile ilgili olarak

CMK'nın 250.Maddesi ile Yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç

duyurusunda bulunulmuştur.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.17.08.2011

ANKARA TEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

anlaşıldı maillerle şampiyonlar liginden düşürdük şimdide angut sitesini kapattıralım bakalım

ilgili yerlere mail gönderilmistir

gecen okey sitesinde Okey oynarken türklere ve Askerlere ve şehitlerimize küfür eden köpekler vardı nıcklerını ve yazdıklarını Anayasa mahkemesine maıl olarak attım bugün cevap geldi ekliyorum

19 Temmuz 2011 günü saat 00:36' de EGM Basın protokol Halkla İlişkiler

Şube Müdürlüğüne göndermiş olduğunuz e-mail ihbarınız ile ilgili olarak

CMK'nın 250.Maddesi ile Yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç

duyurusunda bulunulmuştur.

İlginizden dolayı teşekkür ederiz.17.08.2011

ANKARA TEM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Duyarlılığından ötürü tebrik ederim renkdaş. :)

Adamlar özel beddua başlığı açmışlar. Başbakan dahil herkese beddua okuyorlar. Savcılığa şikayet etsek, doğru içeri alırlar alayını!

Nasıl adam bunlar arkadaş

Pardon ya ne diyorum ben

Nasıl hayvan bunlar arkadaş ?

Bir Fenerlide çıkıp demez işte ''Ulan gerizekalı bu futbol bir oyun ne aposu neyin peşindesin sen'' diye

Başvurunuz değerlendirmeye alınmış olup en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır...

Bilişim Suçları...

Ayrıca yarında İstanbul Bağcılar Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunuyorum...

Başvurunuz değerlendirmeye alınmış olup en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır...

Bilişim Suçları...

Ayrıca yarında İstanbul Bağcılar Cumhuriyet Başsavcılığına başvuruda bulunuyorum...

ben bu adama,

polisler senide alacak,şeref yoksunu dedim

CengizhanYeldan Cengizhan Yeldan

@tuna_gs tuna sekerciler, seni de yazalim, yazdigin sey hakaret, dava gunu gorusuruz

diye bir cvp vermiş.bır sıkıntı olur mu ya?

Üst Alt