Herkeste Nimet Azgınlığı Var, Şükretmiyoruz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Herkeste Nimet Azgınlığı Var, Şükretmiyoruz!

Ablanın derdi şükürsüzlük ve israf değil ki. Savunduğu siyasi zihniyete laf gelmesin diye fakirliği, geriliği, aczi kabullenmek, kabullenmeyeni müsrif saymak. Hem de o zihniyet lüks ve şatafat içinde müsrifliğin dibine dibine vururken. Bu kanaatkarlık ve dindarlık değil, zavallıca bir ikizyüzlülük.

Çok basit sağlamasını yapalım. çamaşırını elde yıkamak zorunda bırakan CEHAP adında başka bir parti olsaydı abla ne şekilde tepki verirdi? Elalemin 3-5 günlük çalışmasıyla aldığı telefonları biz 1 yıl çalışıp alamadığımızda bunu hala lüks tüketim olarak değerlendirir miydi acaba?
Kendi çocuğuna da laf atıyor bence konunun siyasetle alakası yok açık bunu internete yayan tipik işsiz güçsüz tayfa

Telefon o zamanlar 4-5 yılda anca bağlanabilen gelişmemiş bir teknolojiyi ve pahalıydı, aynı şekilde çamaşır makineside öyleydi ve bunlar eski teknolojilerdi şimdiki gibi gelişmiş değildi

Şu cahil beyne seri üretim, büyük ölçekli satın alma olayını anlatsan küfür zanneder tamda istedikleri şekle çevirdiler halkı cahil araştırmayan bilgi sahibi olmadan fikir satan ve hoşgörüsüz yobaz...

Bu ülkenin şu üsttekilerden kurtulması için en az 3 nesil sağlıklı bir eğitime ve aynı zamanda bu yetişen neslin ailesininde nasıl çocuk yetiştirilmeli eğitimine ihyacı var

Sonuna kadar izledim. Artık bu tür videoların beni etkilemediğini hatta sinirlendirmediğini bile söyleyebilirim.

Belki kapı komşum, ATM sırasında peş peşe beklediğim adam, iş için çalıştığım kadın, kahve içerken arka masamda oturan üniversiteli... Hemen hemen hepsi aynen bu görüşte olabilir. Demek istediğim artık o kadar içselleştirdim bu durumu.

Ve biliyorum ki düzelmeyecekler, bitmeyecekler.

Umurumda mı peki?

Artık ülkenin bu hali umurumda bile değil gibi.

Kaçan kurtulur.

Bu tarz kadinlari yalayan beta muslumler cok oldugu icin kolay zevke geliyorlar, umursamadan yanlis da olsa istediklerini soyluyorlar bu baslikta da biri yumulmus hemen bunun da kesin 2005-2013 arasi feto sayesinde edinilmis mulkleri ya da sirketleri vardir savunanlar genelde oyle oluyor

Su tarz kadinlar icin aysun kayaci gibi insanlari bitirdiniz ona yaniyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hadi arabayı falan lux yaptınız onu anladık da bırakın da telefon kullanalım yav.Bu arada beni de bu tarz videolar artık sinirlendirmiyor.Eskiden sinirlenirdim.

Üst Alt