Hertha Berlin, Krzysztof Piatek'i Renklerine Bağladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hertha Berlin, Krzysztof Piatek'i Renklerine Bağladı

1580408134833.png

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekibi Hertha Berlin, İtalya'nın Milan takımından Polonyalı golcü Krzysztof Piatek'i kadrosuna kattı.

Hertha Berlin Kulübü, 24 yaşındaki Piatek ile uzun süreli sözleşme imzalandığını duyurdu. Kulüpten transferin detaylarına ilişkin bilgi verilmese de Almanya basınında Hertha Berlin'in bu transfer için bonuslar hariç 27 milyon avro bonservis bedeli ödeyeceği öne sürüldü.

Ülkesinin Lechia Dzierzoniow, Zaglebie Lubin ve Cracovia ekiplerinde oynayan Piatek, daha sonra İtalya'da Genoa ile Milan formaları giydi.

Bu sezon Milan ile 20 maça çıkan Polonyalı milli futbolcu, 5 gol kaydetti.

Vay be bir zamanlar deplasmanda 4 atıp tokatladığımız herta nerelere gelmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Runstein
Klünter Stark Torungariha Mittelstädt
Ascacibar Grunjic
Lukebakio CUNHA Dilrosun
Piatek

güzel takim valla cunha da gelirse

Seneye berbat başladılar klinsmann ile çıkış yapıyorlar son 10 haftadır Bayern’den 4 yemeleri dışında iyiler ama zaten allah vurmuş

Almanya’da %51 olmaz asla
Hatalari Dardaiyi birakmakti. Tamam kendisi istedi ama covicmidir nedir icine etti. Yazin dönecek gibi duyumlar vardi ama Dardai icin.

mesela Düsseldorfum gerizekalim, Funkeli birakip Düsmeyi resmilestirdi aslinds. I.. yönetim ne lukebakionun ne de Rahmanin yerini dolduramadi

Runstein
Klünter Stark Torungariha Mittelstädt
Ascacibar Grunjic
Lukebakio CUNHA Dilrosun
Piatek

güzel takim valla cunha da gelirse
Ben bu Leipzigin Cunhayi neden biraktiğini anlamadim. Potansiyel olarak Werneri gecebilecek bir oyuncu. Nageslmann üzerinde dursa, Wernerin yerini para harcamadan doldururlardi.

150 milyon daha aktariyormuş. Bu yaz yapacaklari transferler önemli. Hucum hatti iyi de, o ortasaha ve defans hatti, küme düşmeye oynayan takimlar seviyesinde.

Ben bu Leipzigin Cunhayi neden biraktiğini anlamadim. Potansiyel olarak Werneri gecebilecek bir oyuncu. Nageslmann üzerinde dursa, Wernerin yerini para harcamadan doldururlardi.

150 milyon daha aktariyormuş. Bu yaz yapacaklari transferler önemli. Hucum hatti iyi de, o ortasaha ve defans hatti, küme düşmeye oynayan takimlar seviyesinde.
Yazin toussart geliyor

Üst Alt