Hiç Dayak Yediniz mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiç Dayak Yediniz mi?

Hiç Dayak Yediniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şu beden hocası muhabbetinin çok benzeri benim de başıma gelmişti, en ufak bir suçum da olmadığı halde. Çocukluğumuz kendini kıdemli başçavuş zanneden bedenci zibidilerin tatmin malzemesi olmakla geçti. O heriflerin afra tafrasını hala çözemedim.

Bunun haricinde ufak tefek tokatlar, fiskeler yediğim olmuştur ama öyle ağzım burnum dağıldı diyebileceğim bir olay çok şükür başıma gelmedi. Yani Allah korusun başıma öyle bir linç olayı gelse birilerini öldürüp hapse girmekten korkmuyor değilim. Bu tip konularda acayip bir intikam ve katliam hissi gelişiyor içimde. Zaten kalp bir yerden sonra o kadar hızlı kan pompalıyor ki beyin insan beyni olduğunu unutup hayvan haline getiriyor. Allah kimseye göstermesin o cinnet halini.

lise de 2 defa

dayak yemekte değil de ,gücüm yetmedi lan dövemedim adamları

yıllar sonra ikisi de gelip özür diledi ,orası da ayrı mevzu

İlkokulda çok sıkıntı yaşamıştım. Okul maalesef bok gibiydi. Meriklisi, çingenesi her tip vardı ve bolca dayak yemişliğim var maalesef.
Valide hanım ve peder bey de zamanında çok döverdi 12-13 yaşına kadar filan. Ottan boktan konulardan ve bu yüzden hakkımı da helal etmiyorum.
Ha şimdi yediğim dayaklardan mıdır nedir artık, kimseye eyvallahım da kimseden korkum da yoktur. Orası ayrı konu.

Yil 2007 yenibosnada mahalleden uzak internet kafeye gitmistim arkadasimla.
Cafeye girerken kapiyi farketmedim cama kafayi gomdum cam sallandi komple icerdekiler guldu bende ne guluyonuz MK minvalinde bir harekette bulundum oturdum masaya.
Masayi 1 saat actim ama ortamdakilerinin bana uyuz oldugunu fark etmistim sure dolmadan arkadasa kas goz yaptim.Ciktik mekandan sokakta 10 20metre yurumeden bir el dokundu omzuma sonra kendimi yerde buldum.Araliksiz 15dk yerde dayak yedim.Hayatimda yedigim tek dayak budur.O gunden sonra ne dayak yedim ne kavga ettim

Yani Allah korusun başıma öyle bir linç olayı gelse birilerini öldürüp hapse girmekten korkmuyor değilim. Bu tip konularda acayip bir intikam ve katliam hissi gelişiyor içimde. Zaten kalp bir yerden sonra o kadar hızlı kan pompalıyor ki beyin insan beyni olduğunu unutup hayvan haline getiriyor. Allah kimseye göstermesin o cinnet halini.

Daha önce bende de öyle psikopatik bir intikam ve şiddet eğilimi vardı. Okulda elemanın birine benle alakası olmayan bir kavgada çok ters bir darbenin geldiğini ve ambulans gelene kadar herifin dakikalarca adeta can çekiştiğini gördüm. O gün bugündür sert vuramam. Elimin ağırlığından değil de bir insanın hayatını karartma ihtimali beni ürkütüyor.

İlkokul da müdür yardımcısınından yediğimi saymazsak yemedim bende genelde nasıl bir işse tartışma alevleniyor tam kavgaya dönücek bir şeyler oluyor başlamadan bitiyor.

Yil 2007 yenibosnada mahalleden uzak internet kafeye gitmistim arkadasimla.
Cafeye girerken kapiyi farketmedim cama kafayi gomdum cam sallandi komple icerdekiler guldu bende ne guluyonuz MK minvalinde bir harekette bulundum oturdum masaya.
Masayi 1 saat actim ama ortamdakilerinin bana uyuz oldugunu fark etmistim sure dolmadan arkadasa kas goz yaptim.Ciktik mekandan sokakta 10 20metre yurumuden bir el dokundu omzuma sonra kendimi yerde buldum.Araliksiz 15dk yerde dayak yedim.Hayatimda yedigim tek dayak budur.O gunden sonra ne dayak yedim ne kavga ettim
Dayak yemen bile normal sartlar altinda olmamis.

Daha önce bende de öyle psikopatik bir intikam ve şiddet eğilimi vardı. Okulda elemanın birine benle alakası olmayan bir kavgada çok ters bir darbenin geldiğini ve ambulans gelene kadar herifin dakikalarca adeta can çekiştiğini gördüm. O gün bugündür sert vuramam. Elimin ağırlığından değil de bir insanın hayatını karartma ihtimali beni ürkütüyor.

Bu aslında dayak yeme ihtimalinden daha beter. O vicdan azabı bile kahreder insanı.

dayak yemeyen adam kavgadan kaçmış demektir kısaca minnoş diyebiliriz.
Aynen üstat bunu yazmaya gelmiştim bari ekleme yapayım; defalarca kendimden geçene kadar dayak yemişimdir...Bir keresinde fıkralardaki gibi Kazlıçeşme'de Erikli Baba türbesi önünde yumruklaşıyorken bir an sonra gözümü Cerrahpaşa'da açmışlığım var...

lise 3 veya 4 olması lazım okul çıkışında arkadaş mevzu var gelin dedi gittik 7-8 kişi karşıda 10 kişi falan var tam kafa kafaya herkes gözüne birini kestirdi falan derken sağdan bi 10 yokuşun ordan bi 15 kişi falan geldi bizden 2 kişi kaçtı kalanlarımız sağlam dayak yemiştik yerde kapanıp tekmeleri yerken en son dayanamadım 2-3 tane vurayım lan bari içimde kalmasın dedim ayağa kalktım 2 tane vurdum 10 tane de yedim o arada

Aynen üstat bunu yazmaya gelmiştim bari ekleme yapayım; defalarca kendimden geçene kadar dayak yemişimdir...Bir keresinde fıkralardaki gibi Kazlıçeşme'de Erikli Baba türbesi önünde yumruklaşıyorken bir an sonra gözümü Cerrahpaşa'da açmışlığım var...

Onun nedeni şu ama misal bir ortama giriyorsun 5 dk da kendini belli eden tam dayaklık bir tip varya o sensin işte sinan bilgin içinde geçerli aslında ama sinan yolunu bulur kaçar sen kaçamazsın.

İlkokulda çok sıkıntı yaşamıştım. Okul maalesef bok gibiydi. Meriklisi, çingenesi her tip vardı ve bolca dayak yemişliğim var maalesef.
Valide hanım ve peder bey de zamanında çok döverdi 12-13 yaşına kadar filan. Ottan boktan konulardan ve bu yüzden hakkımı da helal etmiyorum.
Ha şimdi yediğim dayaklardan mıdır nedir artık, kimseye eyvallahım da kimseden korkum da yoktur. Orası ayrı konu.

Hocam affet guldum yav
Bende iyi dayak yedim pederden senle ayni sebeplerden :D

Rıza Baba : Sakin ol evlat elindeki taşı hemen yere bırak.

Üst Alt