Hiç İntihara Teşebbüs Ettiniz mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiç İntihara Teşebbüs Ettiniz mi?

Cevap: Hiç intihara teşebbüs ettiniz mi?

arada canım sıkılıyo kesiyim bileği heyecan,atraksiyon olsun diye düşünüyorum,ama ya kurtaramazlarsa ihtimali... :p

Cevap: Hiç intihara teşebbüs ettiniz mi?

Anketi tasvip etmiyorum ancak o kadar mesaj yazılmış çöpe de göndermek istemem.

Başlığı değiştirdim gelmişken...

Hey gidi emin empak hey.

Efsane radyo yayinlari yapardi Akif Emin Empak. Ruhu saad olsun.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Sadece bir ara düşündüm. İlişkinin bitmesi,rahmetli babamın hastalığı vs..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslinda hic düsünmedim. Hem de o kadar zor zamanlardan gecmeme ragmen ve hala da o zor zamanlar icindeyim ailevi sorunlardan ötürü. Ama kendine zarar vererek elime hic bisey gecmeyecek. Kaldi ki intihar son derece sorumsuzca bisey. Ben evliyim ve yakinda baba olacagim (ilk kez). Kendimi gectim, ben nasil esime ve karninda tasidigi kizima hayati zindan edebilirim.

Uzun lafin kisasi, intihar hic birseyin cözümü degil, allah askina su 3 günlük dünya icin deger mi hayatini ecelin gelmeden sonlandirmaya. Insallah kimsenin basina kötü ailevi sorunlar gelmez, fakat büyük olaylar yasayinca, büyük hayal kirikliklari gecirince, ummadigi yerden ummadigi seyler görünce, o zaman anliyor aslinda bugüne kadar kafasina taktigi ufak seylerin hakkaten de ne kadar gereksiz oldugunu. Ama herseye ragmen hayat devam ediyor, etmeli de. Intihar iyi bisey degil sevgili Galatasaray sevdalilari.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Universiteyi bitirdim, master yaptim, buna ragmen iş bulamıyorken çok düşünmüştüm. Ama sonra pes etmedim, başardım iş bulmayı Allaha şükür. Zor günlerdi :(

Üst Alt