# Hikmet Karaman - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hikmet Karaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Hikmet Karaman

Yılmaz Vural gelsin, nasılsa kovmayacak mıyız ? Yılmaz Vural geçen sezon Murat Erdoğan, Cenk İşler, Emre Toraman gibi odunlarla mükemmel pas yapan bir takım kurmuştu.

1994 Kocaelispor (Antrenör)

1994-1995 Galatasaray (Antrenör)

1995-1998 Kocaelispor (Antrenör)

1998 Zeytinburnuspor

1999 Erzurumspor

1999 Çaykur Rizespor

1999-2001 Adanaspor

2001-2003 Kocaelispor

2003-2004 Çaykur Rizespor

2004-2006 Kayserispor

2006 Ankaragücü

2006-2007 Malatyaspor

2006 2007 Ankaragücü

2007-2008 Ankaraspor

2008-2009 Antalyaspor

2009 Ankaragücü

2010 Manisaspor

Adam kariyerli beyler :eek: 98-99 yıllarında 2 senelik periyotta 5 takım rekoruna, 06-07 yıllarında 4 takımla çok yaklaşmıştır.Modern Evliya Çelebi

Fatih Terim'in gelmesini isteyenler futbol cahilleri.

Riijkaard futbolu bilen adamların takımlarını yönetebilir. Bizim gibi takımları yönetemez. Mustafayı Ayhanı nasıl kullanabileceğini bilmez.

Şu anda kim gelirse gelsin zaten bizi kurtaramaz, Hikmet Karaman da gelip geçicidir.

Biz açalım ellerimizi Allah'a yalvaralım "Allah'ım fenerbahçe bize bi 6-7 daha atmasın" diye...

Şunu da iddia ediyorum ilk 10 dakikada 1 yada 2 gol mutlaka yeriz.

Ben de tanimiyorum.

Ama bu durumdan daha kotusu yoktur diyorum.Saftig'in yardimciligini yapti diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa,takimla ilgili bir gecmisi var.

Hem yerli antrenorlere sans tanimak lazim,Aykut Kocaman fenerde kotu isler yapmiyor.

Ziya Doğan gelsin. Gittiği her takıma götürdüğü futbolcuları da bize getirsin. Adnan, Mustafa, Ayman, Emre, Gökhan.

hikmet karaman fr den 1000 kat daha kaliteli hoca..en azından bi sistemi var.her gittiği takımda oturtuyo o sistemi. Fr 1 buçuk yıldır bi sistem oturtmadı..

Güvenc Kurtar gelmeli.

Allah korusun,öyle isimler ortaya atiliyorki,Rijkaardin gönderilmesini en cok isteyen benim aylardir,ama böyle ikinci sinif hocalar gelecegine en azindan marka olan Rijkaard kalsin,yerli hocalardan bize ancak Fatih Terim,Ersun Yanal,Abdullah Avci veya Mustafa Denizli yakisir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt