Hobbit 1. Film Vizyonda! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hobbit 1. Film Vizyonda!

Cevap: Hobbit 1. Film Vizyonda!

Goblin dediğin budur

Moria%20Goblin.jpg

Bu ne lan

fairyroom_goblin-king1.jpeg

Cevap: Hobbit 1. Film Vizyonda!

Aslında konu olarak en güçlü kitap Silmarillion, o kitaptan 15 tane Yüzüklerin Efendisi gibi film çıkar. Mesela cüce-elf savaşları :D

Cevap: Ynt: Hobbit 1. Film Vizyonda!

Yalnız değilsin. LOTR üçlemesinden sonra bu film hikâye geldi bana. Beğenenlere saygı duyarım.

LOTR gibi bir üçleme dünya tarihinde bir defa gelir o yüzden kıyaslama yapıp beklentiyi yüksek tutmamak lazım..Hobbit sadece filmi itibariyle değil, hikayesi itibariyle de LOTR'un yanından geçemez.Mutlaka bende sana saygı duyuyorum..Ha daha iyi olabilir miydi, mutlaka olurdu ama ben yinede keyif aldım

Cevap: Ynt: Hobbit 1. Film Vizyonda!

LOTR gibi bir üçleme dünya tarihinde bir defa gelir o yüzden kıyaslama yapıp beklentiyi yüksek tutmamak lazım..Hobbit sadece filmi itibariyle değil, hikayesi itibariyle de LOTR'un yanından geçemez.Mutlaka bende sana saygı duyuyorum..Ha daha iyi olabilir miydi, mutlaka olurdu ama ben yinede keyif aldım

İşte sorun tam orada aslında, LOTR'dan sonraki beklenti tavandı bende. Sanırım 2 film daha mı gelecekmiş ne, onları merak etmiyor değilim.

Üst Alt