Honda Geliyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Honda Geliyor!

Cevap: Honda Geliyor!

Honda gelmesin. Hayir gelmes ondan.

Inamotoyu gördük. :coffee:

Lütfen İnamoto geldi diye tüm çekik gözleri onun niteliğine sokmayın..Her insan farklı...3-1 lik FB maçında Emre Çolak'ın 11 çıktığında kaç kişi şaşırmadı,herkes şaşırdı...Altyapıdan kötü oyuncular kadar iyi oyuncularda çıkabiliyormuş demekki...Bu durum transferdede aynı...

0 maliyetle nikon tarafından getirilirse hayır demem öteki türlü de listeye yazılıp düşünülebilir bir topçudur

cok iyi oyuncu ama bizim sisteme uyarmi dusunmek lazim en iyi oynadigi mevki klasik 10 numara. bizde sistem degisip 4-3-3 veya 4-5-1 gibi birse olacaksa olabilir ama su anki uyguladigimiz sisteme uygun olmadigini dusunuyorum.

Önümüzdeki sezon kesinlikle çift forvetli sistem ilk planı olmayacaktır Terim'in.Bu sezon başında da değildi ama şartlar bu noktaya getirdi bizi.Honda tarzı bir 10 numara(hareketli bir forver arkası) aldırabilirse sistemi kesinlikle değiştiricek.Şampiyonlar ligi için zaten gerekli böyle bir değişiklik.Gerektiğinde çift forvete dönme opsiyonumuzun olması da çok büyük avantaj sağlıyacaktır.

Yıllar önce bize ilk yazıldıgından hep bi takıntım olmuştur Honda'ya nedendir bilmem .. 25 yaşında ve henüz beklenen patlamayı yapamadı . Melo , Elmander ve Muslera gibi benzer durumlardaki oyunculara gelmeden burun kıvıran çoktu . Honda gelirse eğer bu 3 oyuncu gibi kariyer rekorunu kıracak , kalitesinin ne kadar yukarda oldugunu herkese gösterecektir . Başarıya aç , büyük takım havasını soluyamamış adamları getirmek çok mantıklı . Cska ile aramızda kadro , kalite ve futbol olarak ciddi fark var . Bizim sistemde hücum oyunlarına hemen ayak uydurabilecek bir futbolcu . Honda gelirse uzun yıllar kalacakmış gibi geliyor bana .

Üst Alt