Honda Geliyor! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Honda Geliyor!

Cevap: Honda Geliyor!

Honda 10

Melo 7

Töre 5

Farfan beleş

olsa

22 etti

şu paranın 2 katını zaten direk olarak CLden alıcaz sıcak sıcak

elmander tek olmaz demişsiniz amma

olur

arkasına farfan honda töre selçuk gibi 4 tane yaratıcı skorer koyarsanız elmander olur

elmander tek forvette ne zaman olmadı biliyo musunuz

arkasında kazım riera engin selçuk oynadığı zaman

yalnız ben 4-3-3e ancak honda gibi bir adam alınırsa geçilmesi taraftarıyım

yoksa benim için ideal kadro berbatov-elmander-farfan(or kalou)-töre ile kurulmuş 4-4-2 kadrosu

yalnız ben 4-3-3e ancak honda gibi bir adam alınırsa geçilmesi taraftarıyım

yoksa benim için ideal kadro berbatov-elmander-farfan(or kalou)-töre ile kurulmuş 4-4-2 kadrosu

4-3-3'te Honda gibi bir oyuncudan önce çok sağlam kanatlar da gerekir. Ryo Miyaichi + Honda paketi yapsak çok iyi olurdu :happynew:

voetbalpings ‏ @voetbalpings

CSKA betaalde VVV Venlo 10 miljoen euro voor Keisuke Honda, nu lijkt de Japanner voor anderhalf miljoen meer te verkopen aan Galatasaray #VP

voetbalpings ‏ @voetbalpings

CSKA betaalde VVV Venlo 10 miljoen euro voor Keisuke Honda, nu lijkt de Japanner voor anderhalf miljoen meer te verkopen aan Galatasaray #VP

:)türkçesi: CSKA VVV Venlo Keisuke Honda için 10 milyon dolar ödedi, onu satmak için bir buçuk milyon fazla Japon Galatasaray görünüyor

ingilizcesi: CSKA paid 10 million for VVV Venlo Keisuke Honda, it seems that the Japanese for a half million more to sell to Galatasaray

kaynak:google çeviri

Bu adam bir gelse,herhalde burada kadroda Honda'ya yer bulamayan arkadaşlar o mesajlarını hatırladıkları zaman gülmeye başlarlar.

Üst Alt