Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak" - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak"

Cevap: Galatasaray'lı Hukukcular şuanda Futbol Gündemi'ndeler l Lig TV Canlı

bu hukukcularin dilinden anlamak ne kadar zormus

bunu yapmanın bir mantığı yokkk bencee... sanki hainlik yapmış gibi vatandaşlıktan atalım diyorsunuzz.. bir galatasaray başkanını ne yaparsa yapsınnn kulub üyeliğinden çıkarmakkk hiç bir zaman fayda sağlamaz ve yakışmaz. dava edilirrr hukuksal yönden amaa bu galatasaralılığa yakışacak bir tavır değill. küfür edeni- her türlü eleştireni vardır- içinden söylenirrr tüm gıcık olduklarını ama galatasarayda başkanlık yapmış birine yapılacak tavırr bu olmamalıdır.

özhan başkanada yapmadıkları kalmadı ama yakışmayını değilll bu camiaya yakışır şekildee davranılmalıı. taraftar her türlü şeyi söylerrr - genel kurul kendi iç dinamiklerine uygunca davranmalı veya davranmayı hatırlamalıı..

ama polatin kulübe yaptiklari yakisir öylemi

özhan canaydin napti yaw.polatin yaninda melek melek.ve canaydin asla kulübü mahkemeye vermezdi

BU arada 4,5 ay sonra oğlum olacak Allah nasip ederse. İsmin güzelmiş. Acaba Ferman'mı koysam. Karizma isim. Ferman DEMİR. Ulan bu Herman Denis diye topçu vardı galiba Napoli'de miydi. Ona benzedi ha:D

Ferman nedense bana Fermuar'i hatirlatiyor, bizim entep'de ferman deriz cogu zaman fermuar'a :)

Yonetimdeki en sinsi adam bence yiğit şardan sanki herşeyi o ceviriyomuş gibi dusunuyorum

Zaten medyada, haberlerde Yiğit Şardan adını duyan warmı? yok.. Adamın Medya Şirketi war.. Yoksa GS'ın reklamlarını çarpar diye kimsenin q.tu yemiyor Şardan'dan bahsetmek.. ama Mali olarakda inceleme olursa Herşey ortaya çıkacak.. Bu yönetim GS'ın çok parasını yedi..

Net bişey anlayıp söyleyebilecek bir renktaş var mı? takip edemedim. Sonuç ne olacak seçim var mı? yok mu?

Net bişey anlayıp söyleyebilecek bir renktaş var mı? takip edemedim. Sonuç ne olacak seçim var mı? yok mu?

Olay Secim var mı yok mu degil artık.

Adnan POLAT secim istiyomu istemiyomu mesele bu artık adam herkesi karısına aldı tek basına savasıyo.

Olay Secim var mı yok mu degil artık.

Adnan POLAT secim istiyomu istemiyomu mesele bu artık adam herkesi karısına aldı tek basına savasıyo.

Ne yani adnan polatamı bağlı seçim olup olmayacağı? O kendi yediği pislikleri 1 yılda zor temizler, seçim meçim yok demek ozaman.

Ben dünde dedim tekrar genel kurul yapılsın ve mali yöndende ibra edilmesin sonra dava açılsın adnan polata !!!

Herşeyi bırakında hani basın bildirisi yayınlanıyordu...Ne oldu o durum...

Adnan Polat'in secimi isteyip istememesi onemsiz, bu secim olacak.

ADNAN POLATIN yeni amacı klübü kayyuma goturmek

of of of; anlaşılan hukukçularda çıkamadıki işin içinde forum halkıda ikiye bölünmüş, ne hale getirdin be adam kulübü.

Üst Alt