I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

Cevap: I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

sabriyle dalga geçiyorlarda akıl olsa belediyeyi tutmazlar 7-8 senelik geçmişi olan tek başarısı süer lige yükselmek olan ara ara iyi maçlar çıkararak izlemesi güzel bir takım olan istanbul belediyeyi desteklemek mantıksızdır. bir kere stadı yoktur. olimpiyat çilesini çekmek anlamsızdır. git taksimin göbeğindeki kasımpaşayı destekle o daha mantıklı.

Arkadaşın dediği gibi eğlenmeye geliyorlar onlar.. İnci Sözlüğün kurduğu taraftar grubu sadece. bi amaçları yok

Biz kendimiz dalga gecince bisey yok millet yapinca hemen cosuyoruz. Ozman önce kendin gecmiyeceksinki millet de gecmesin.

Ben IBB nin Taraftarı olduğunu yeni öğrendim... Kim bunlar....?? Belediyenin işcilerimi yoksa..??

Ben IBB nin Taraftarı olduğunu yeni öğrendim... Kim bunlar....?? Belediyenin işcilerimi yoksa..??

boz-baykuslar.png

inciii.jpg

0f37ad85675e44a78d4644631771fd25_Gal.jpg

boz+baykuslar

hakem_hakli_beyler_copy.jpg

Bu pek yaratıcı olmamış bence fakat diğer pankartlar çok yaratıcı:D

Adamlar haklı ama dünyada sabri kadar isabetsiz şut oranı yüksek olan bi futbolcu yoktur bence

Adamlarda haklı.. 6 senedir şutunu zerre kadar geliştiremezmi insan ya. Arda bile bi ara uzaktan sneijder gibi vurmaya başlamıştır ama bu sabri ne orta ne şut arkadaş ya. ondan sonra dalga geçti olur

Ben olsam ben de yapmak isterdim böyle pankartlar.Sabri zaten gittiği gün şu takımdan kurban kesip GSCİMBOM ahalisine dağıtacağım.

Adamlara sallamak kolay biraz da Galatasaray aşkı(!)yla dolu Sabri'ye sallayın bakalım :)

Sabri'yi çok severim, taparım neredeyse ama burada kızılcak birşey yok.Gördüğüm en yaratıcı Sabri esprisi.Yapacaksan böyle yap :D

Üst Alt