GSC Haber - İbrahim Özdemir: "Artık bol sıfırlarla yapılan transferler Galatasaray için ortadan kalkmıştır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İbrahim Özdemir: "Artık bol sıfırlarla yapılan transferler Galatasaray için ortadan kalkmıştır"

galatasaray-ibrahim-ozdemir-1589454_2.jpg

İbrahim Özdemir: "Transfer konusunda şunu açık belirteyim, artık bol sıfırlarla yapılan transferler Galatasaray için ortadan kalkmıştır. Daha çok genç oyuncuları pişirip, satması gerekir. Maddi imkanlar ancak bu şekilde sağlanacaktır."

İbrahim Özdemir: "Ben başkan olursam, net söylüyorum 28 yaşından büyük oyuncuların ciddi katkısı olmayacağı müddetçe kesinlikle kadroya katmayacağım. Tabii bazı isimler olabilir. Mesela Hakan Çalhanoğlu, gerçek bir Galatasaraylıdır. Ben başkan olursam şayet, onu kesinlikle imkanlarımız ölçüsünde kadromuza katmaya çalışacağım."

İyi güzelde diyelim genç oyuncu yetiştirdik, dikkatleride üzerimize çektik, o genç oyuncuyu ederinden fazlasına pazarlayacak yapıniz yada capiniz varmı? Her gelen bunu dile getiriyor lakin uygulamada çapları yetmiyor

kücülmeye gider bunlar
sonra da büyük gelirlerden oluruz ama günün sonunda cikar zarar yapmadik der
diger branslarin hali ortada
burasi gs, bjk gibi menemencilik yapamazsiniz

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Ne diyor bu adam ya? Bol sifirla transferi ne vakit yaptik? Ne yani 300-500 bin Euroya oyuncu mu transfer edebilirim diyorsun? Yani okadar güclü bir scout ekbiin var? Birde arkasindan Hakani getirmeye calisirim diyor bu nasil yaman bir celiski bonserviz yerine oyuncunun yillik maasina gömerim demeye getirmis ne anladik o vakit bu isden?

Üst Alt