İbrahimovic Barça'da ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahimovic Barça'da !

Cevap: İbrahimovic Barça'da!

Müthiş transfer.Real'i yeni felaketler bekliyor.:DAyrıca şu Maxwell yerine Lahm'ı alsalardı hakikaten yenilmez olurlardı.:)

Vallah ayak uydurabilecek mi Barca'ya süpheliyim, David Villa daha cok uyardi gibime geliyor.

Bu arada Inter baya kaziklamis Barca'yi, Eto'o+Hleb(kiralik)+40 mil

Resmen Eto'o nun Barca'yla arasinin soguk oldugunu anlayip oradan kazigi takmislar bence.

Not:alirlarsa tabiki

İbra Barca'nın sisteme ne kadar uyar bilinmez, biraz bencil bir oyuncu ama kalitesi tartışılmaz. Rakamlara bakarsak İnter çok karlı iş yapmış.

Biraz pahalı ama iyi transfer.. İbrahimoviç dehşet bir oyuncu, eğer Barcanın sistemine ayak uydurabilirse bu sene la liga'da coşar..Real Madrid de verdiği paralara yanar :D:D...

Barça'ya kısıtlama gelmeli...

İşet İbra'nın , Messi'nin olduğu maçta Xavi'nin oynamaması gibi...

Benim de öyle. 40 gol atıcak diye korkuyorum :cool:

Herşey göründüğü gibi değil..Bi kere tamamen farklı bir ekol oynayan bir lig ve takımdan geliyor..İtalya liginde zlatan tarzı adamların iş yaptığını biliyoruz..La liga ve barçanın oynadığı stil ona tamamiyle ters..Takım oyuncusuda değil ve egoist biri..

Ancak eto'o nun sözleşmesinin son senesi olduğu ve yenilemediğini göze alırsak yapacak fazla birşeyde yoktu..Zlatan yerine torres ve villayı tercih ederdim ben..

şöyle bir şey var italya liginden ispanya ligine giden oyuncular daha başarılı oluyor tamamen hücum futbolcularından bahsediyorum bakalım ne olacak

17 Temmuz 2009 Cuma

Zlatan Barça'da ( ? )

Madrid
'in transfer haberleri şu sıralar biraz durgunken 2 günde Barça ayağa kalktı. 'Gidecek mi?' sorularının ardından, kalacağına dair açıklamalar yapılmıştı lakin transfer bitme aşamasına gelmiş.

Barcelona, Zlatan için 40 milyon €+ Eto'o +Hleb(Kiralık) 'ı vermiş. Hadi Eto'o'nun gideceği kesin gibiydi lakin bilmiyorum bence yine de fazla kaçılmış. Zlatan kalitedir, Barça'nın güzel kadroya 'cuk' oturur fakat ne bileyim 40 Milyon € + Eto'o cidden çok uçuk bir ücret.

Zlatan'dan önce Murat'ın da bloga eklediği gibi Maxwell'de 4 Milyon € gibi bir ücrete Barça'ya katılmıştı. Yani basit şekilde 40 Milyon € + Eto'o + Hleb (Kiralık) = Zlatan + Maxwell gibi bir tablo ortaya çıkıyor. Hani dediğimiz gibi zaten süper bir kadro var Barça'da, Zlatan ile çok daha süper bir kadro oldu.

-----------------Valdes-----------------

-----------Puyol---------Pique---------

-Dani-----------------------------Abidal

--------------Yaya Toure---------------

---------Xavi------------Iniesta--------

-Messi----------------------------Henry

----------------Zlatan------------------

Gibi de bir kadro gözüküyor kağıt üstünde ki bu kadronun yenemeyeği bir takım yok. Abidal, Maxwell ile değişmeli bir şekilde oynar işte. Yine de ben Barça'nın yedekleri pek beğenmiyorum. Hücuma yedek oyuncu olarak daha kaliteli isimler alınabilir derim.

Okan Çelik

En olumsuz yanı olan egoistliğinden ödün verip,sisteme ayak uydurursa Eto'dan daha faydalı olur.Yinede Henry gibi uyum sorunu yaşayabilir...Bu seneki Real-Barca maçlarını iple çekiyorum...

O artık bir Katalan

İsveçli yıldız Zlatan İbrahimovic'in Katalan ekibi ile anlaştığını Inter Başkanı Massimo Moratti de doğruladı. Katalan ekibinin bu transfer karşılığında 40 milyon Euro + Samuel Eto'o + kiralık olarak Hleb'i vereceği bildirildi.

La Gazzetta dello Sport'ta Joan Laporta, Txiki Begiristain ve Massimo Moratti'nin transfer için perşembe akşamı bir araya geldiği öne sürülürken, Zlatan İbrahimovic konusunda karara varıldığı belirtildi.

Kaynak:Sporx

Üst Alt