ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon Bergamo - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon Bergamo

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| ŞAMPİYON

anguttan ipini koparan buraya gelmiş yine,kendi bahçelerinde ikinciliklerini kutlayacaklarına buraya gelip yırtınıyorlar ezikler..eziksiniz ezik,bizim yurtdışındaki başarılarımıza,kupalarımıza tesadüf diyen ezik tayfası,beter olun beter!

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| ŞAMPİYON

anguttan ipini koparan buraya gelmiş yine,kendi bahçelerinde ikinciliklerini kutlayacaklarına buraya gelip yırtınıyorlar ezikler..eziksiniz ezik,bizim yurtdışındaki başarılarımıza,kupalarımıza tesadüf diyen ezik tayfası,beter olun beter!

bizim avrupada yaptıklarımızı yapamıyolar sonra saldıracak yer arıyolar:D kuduruyolar bir diğer deyişle:D

Yürekten destekledim. Özellikle 3. setin set sayısında çok heyecanlandım. Türk takımı sonuçta Fenerbahçe'yi futbolda destekleyesim gelmiyor Avrupa'da soğuk geliyor bana ama onun dışında her Türk takımının alacağı başarıdan aynı derecede mutlu olurum.

Tebrikler ''Sarı Meleklere''. Arkadaşlar kayıkçı kavgasına gerek yok. Burda yaşanan büyük bir başarıdır. Gönül isterdi ki Fenerbahçe Avrupada kazandıgı Balkan kupasından sonra Avrupa semalarından 2. kupasını da alsın gelsin ama olmadı. helal olsun.

Not : Bir heyecanla nerede o balkan kupası? dıye yazanlar olabilir. baştan söyleyeyım müzede duruyor. haa Bir CL , Kupa galipleri, Uefa kadar byük bir kupa mıdır? tabiki degıldır. Ama avrupadan alınan ''ilk'' kupadır.

FenerBarca adlı bir vatandaş vardı...=))

Onun mesajlarını Screenplay yapmıştık sanırım...=))

Bir koyalım şuraya yahu...:D

"Elano'yu alırlarsa taksimde soyunurum"

:D

yemn ediyorum su takımla her bransta tek bir final macı yapsak her maç koyarız:D keza bayan baskette yendik Türkiye kupası finallerinde ve maclarında fenere bariz üstünlügümüz var, kupa psikolojisi feneri bozuyor:D

yemn ediyorum su takımla her bransta tek bir final macı yapsak her maç koyarız:D keza bayan baskette yendik Türkiye kupası finallerinde ve maclarında fenere bariz üstünlügümüz var, kupa psikolojisi feneri bozuyor:D

Kupa deme ne dersen de...:D

Fenerlilerde alerji var Kupalara...:D

bi angut daha eğlendirmeye gelmiş bizi :asd:

sen şu ulkeye avrupadan hiç kupa getirdnmi ulan ezik :D cevap ver bak bakalım müzemizde kaç tane avrupa kupası var bütün branşlarda,dünya kupası bile var ulan :D:D:D:D

Antu ahalisi, daha düne kadar Arda domuz gribi olduğunda ''ölsün, gebersin'' diye yorum yapmamışmıydınız lan. Siz önce adam olun ondan sonra millete adamlık delikanlılık ders verirsiniz.

işte bir angutun anatomisi :D başı sıkışınca sadece küfür :asd:

fenerbahçe anca kendi çoplugunde oter avrupa bizim isimiz , cl de 0puan aldiginiz gunleri çok cabuk unuttunuz?

Şeref yoksunları dolmaya başlamış buraya. Ezikler Avrupa bizden sorulur. Eziledurun! :D

O ne yazmış öyle...

ben bir bilmem neyim...

Biz biliyorduk söylüyordukda kendi ağzından deklare etmesi güzel olmuş...:D

Üst Alt