ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon Bergamo - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon Bergamo

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| ŞAMPİYON

Antu'da ki Fener'liler kaç kuruşluk adam lan. Arda domuz gribi olduğunda ''ölsün, gebersin'' diyen adamlarla aynı havayı soluyoruz. Yazıklar olsun !

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| ŞAMPİYON

Avrupa senin neyine Fenerbahçe :)

watch

böylece avrupa voleybol federasyonu bu kupayı kaldırmaktan son anda yırtmış oldu,yoksa bu kupanın bir anlamı kalmazdı :asd:

Avrupadan ne zaman kupa kazanacaklar acaba :D

hadi futbol deseniz anlarım,futbolda gerçekten düşmanız ama voleyboldaki kzılardan ne istiyorsunuz anlamıyorum.türkiye'ye ilk defa voleybol dalında bir kupa gelicek italyan dostu olmuşsunuz.

Haklısın hocam Fener'in finalde kaybetmesi çok abartıldı hani futbol olsa anlıcam ama buraya mesaj atanların çoğu takip bile etmiyor voleybolu. Kilit + çöp

Haklısın hocam Fener'in finalde kaybetmesi çok abartıldı hani futbol olsa anlıcam ama buraya mesaj atanların çoğu takip bile etmiyor voleybolu. Kilit + çöp

mesele o değilkii,fenerbahce spor klübünün avrupada hiç bir bransta ülkemize kupa getirememiş olması.

Başlıktaki büyük harflerle ŞAMPİYON BERGAMO şık durmamış. Bence silinmeli , göze sokar gibi..

Yazık oldu Fenerbahçe'ye. Emek verildi çünkü bugüne kadar set vermeyen takım finalde yenildi. Hakikaten üzücü..

Hayırlısı..

Buraya kadar gelmeleri bile büyük başarı . .

Tebrik ediyorum Fenerbahçe'yi .

ben de tebrik ediyorum fb. acıbadem'i ayrıca kaybettiler diye sevinen arkadaşlar biraz komik oluyor.Sonuçta avrupanın en büyük kupasında final oynamışlar ve kaybetttiler.Biz kendimize bakalım onlardan hangi dalda iyiyiz hangi branşta final oynadık bu sene avrupada?:(

ben de tebrik ediyorum fb. acıbadem'i ayrıca kaybettiler diye sevinen arkadaşlar biraz komik oluyor.Sonuçta avrupanın en büyük kupasında final oynamışlar ve kaybetttiler.Biz kendimize bakalım onlardan hangi dalda iyiyiz hangi branşta final oynadık bu sene avrupada?:(

Biz en azından bu sene olmasa da baskette olsun, engelsiz aslanlar olsun , futbol takımı olsun iyi kötü kupa gördük bunlar onu da yapamadılar yine.

Aldıklarında senin bu kupaların toplamından fazla sevindiklerinde bu sevinenlerin niye sevindiklerini daha iyi anlarsın şimdi değil.

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon

bu Gamova'yı kaçırıcam ben! nasıl bi hatun o öyle yaa?!?

:D

Cevap: ICL Final Four Final Maçı | FB Acıbadem 2-3 Volley Bergamo |4 Nisan| Şampiyon

Renktaş sabah sabah rüyanda mı gördün.:)

Ayrıca kötü be sanki.:)

Üst Alt