İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Açıkçası transferlerde ki iş bitiricilik farkı nedeni ile kuşlar Hamit'i isterlerse elimizden kaparlar biz ne olduğunu bile anlamadan.Teklif bonuslar ile filan rahat 3.5-4 milyon civarı.Ben bu rakama bizim bonuslar dahil olsa bile çıkabileceğimiz konusunda kuşkularım var.

Çok fena gol yeriz gerçekten ve adamlar Emre'nin yerini doldururlar en azından.

Yönetim umarım uyanır biraz bu haber yalan olsa bile..

Hamit'i alirsak belki Sabri ile sozlesme yenilemezler diye dusunuyordum. Bugun Sabri sozlesme yeniledi denince, dedim acaba Hamit isi olmuyor mu. Icimden oyle gecti yani. Simdi bu haber de ustune iyi gitmedi. Insallah yalandir, kadro derinligi icin Hamit'in alinmasi cok onemli.

Aziz çıkınca bu tarz spekülasyonların olacağı belliydi zaten. Bizim 3m€'yu beğenmeyip 4m€ isteyen hamit'in, fenere 2.85m€'e gideceğini sanmıyorum.

Yalan haberdir hiç dikkate almıyorum.

sabri ile imzalamız hamit le anlaşamadığımızın göstergesi.sabiriye verilen ücreti artı olarak hamite verseydik de hamit gelseydi

Vallah giderse kendi pasa gönlü bilir. Hiç niye bize gelmedin demem. Bu yastan sonra para istiyorsan arab yada cinlere git.

Futbolcunun transfer edilememesini direkt yönetim beceriksizliğine bağlamak yanlış. Yönetimi korumuyorum, banane yönetimden de, futbolcunun karakteri, menajerinin tavrı transferde belirleyici oluyor genelde. İşin iç yüzünü tam olarak bilmeden hemen yönetime sallamak olmaz ama.

Şimdi siz GS yöneticisi olsanız, Hamit'e belli bir para (örn senelik 3 mil €) teklif etseniz, Hamit'in kendisi ya da menajeri çıkıp da 'ama Fb 3,1 m€ teklif etti ona göre haa' dese ne yaparsınız? Ben olsam 'iyi o zaman Fb'ye git yolun açık olsun' derim. Şikesi tescillenmiş, UEFA'dan muhtemelen büyük cezalar alacak bir takıma transfer olmakla beni tehtid edip de fiyat yükseltmeye çalışan bir oyuncu ya da menajer ile işim olmaz, böyle bir oyuncuyla da başarı gelmez diye düşünürüm.

Gerçi bu haber muhtemelen yalan zaten. Menajer güdümlü bir haber olabilir. Ayrıca Fb'nin medya üzerinde ne kadar etkin olduğunu biliyoruz.

Bir gün bir haber çıkıyor, Hamit senelik 4 m € istiyor diye, siz de hemen inanıyorsunuz. İspat yok bir şey yok... Medyanın nasıl haber yaptığını tapelerden gördük. Her söylenene hemen inanıp hemen parlamayın derim.

bizimkiler sağlam bir tokat yemesi lazım artık bir şey yapamıyolar kaç aydır

ben açıkcası bu olanağı görüyorum arkadaşlar bizim yönetim çingene pazarlığı çok iyi yapıyor ve küçük miktarlarda çok oyuncu kaybettik hamitte onlardan biri olabilir

Zerre üzülmem. Hamit iyi topçudur ama yine de değmez.

hamitle meloyu kaptırsa yönetim fenere taraftarın yüzüne bakabilirlermi acaba bir daha?

Hamit GALATASARAY forması dışında Türkiye'de forma giymez diye düşünüyorum, eğer giyersede bunun tek sorumlusu beceriksiz yönetimdir.

Bu sartlar altinda bir futbolcu feneri seciyorsa gerizekali demektir. O yuzden hic umrumda olmaz.

Diger yandan Yildirim degil miydi Hamit'e kac para istiyorusun diye soran. Hamit de, onemli olan kulubun hedefleri, vizyonu diyip reddetmisti teklifi. Iki gun sonra hedefimiz sampiyonlar liginde basari diye desteksiz sallamaz umarim o da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt