İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İddia | Hamit Altıntop Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Ben fenerin yerinde olsam asıl paraya kıyar Melo' yu alırım. Ondan sonra bizim yöneticilerin sokağa çıkacak yüzü kalmaz.

İnanmıyorum bu habere biz bu kadar zamandır uğraşıyoruz adamı TC ye getirtmeye

biz yemedik al sen ye demeyiz fenere hemde istediğimiz bir oyuncu için

hamit 4 istedi haberine niye inanyorsunuz ozaman. 4 milyon euro istedi haberinide bizimkiler cıkarmıştır kesin.

hamit 4 istedi haberine niye inanyorsunuz ozaman. 4 milyon euro istedi haberinide bizimkiler cıkarmıştır kesin.

Doğru söylüyorsun Barış. İşimize gelen, beğendiğimiz haberlere inanmakta, işimize gelmeyen, beğenmediğimiz haberlere "yalan haber" demek konusunda üstümüze yok.

Umarım haber doğrudur ve gerçekleşir.Bizde fenerin attığı bir taş ile 2 kuş vurmuş oluruz.

1.Hamit gibi paragöz ve sakatlıktan kurtulamayan bir oyuncudan kurtulup rakibimize hediye etmiş oluruz:D

2.Fener aklı sıra bize gol atmış olur ve bunun altında kalmak istemeyen yönetim büyük bir bomba patlatır:b5::b5:

Umaeım habee doğrudur ve gerçekleşir.Bizde fenerin attığı bir taş ile 2 kuş vurmuş oluruz.

1.Hamit gibi paragöz ve sakatlıktan kurtulamayan bir oyuncudan kurtulup rakibimize hediye etmiş oluruz:D

2.Fener aklı sıra bize gol atmış olur ve bunun altında kalmak istemeyen yönetim büyük bir bomba patlatır:b5::b5:

Lesh.

Umarım haber doğrudur ve gerçekleşir.Bizde fenerin attığı bir taş ile 2 kuş vurmuş oluruz.

yersen :b5:

İnanmıyorum,inanmak istemiyorum.Hamit'i alan takım şampiyonlukta en az bir adım öne geçer çok net söylüyorum bunu.Hatta o Hamit'e saydıran futbol cahillerine inat bir adımı birkaç adım yapıyorum.

Hamit'i beğenmeyen ve istemeyen net futbol cahilidir. Hamit oynadığı orta düzey takımlara level atlatır, üst düzey takımlarda da maksimum fayda sağlar.

Hamit gittiği takıma muhakkak katkı verecektir, bence olmazsa olmaz değil ancak yötemim ve teknik heyetin bu kadar dile getirdiği ve istediğimiz bilinen bir oyuncuyu daha sonra Fener alırsa genel olarak camiada huzursuzluk yaratabileceği kanaatindeyim. Taraftar olarak da yönetime "sallamalar" artacaktır.

hamitide alırlarsa yada hamit terime rağmen febeyi tercih ederse yazıklar olsun.

Hamitin gelmesini isterim,

ama madridde ne yaptığını bana bir açıklarmısın. maksimum ne yapmış.

Doğru düzgün oynamadı Madrid'de. Ben dikkatli okuduysan "oynadığı takımda yapar" ibaresini kullandım. Xabi Alonso yerine mi oynayacaktı, Ramos yerine mi? İkisinden daha kaliteli olmasa da aynı bölge oyuncuları olan Kedhira ve Arbeloa'dan çok daha kaliteli bir oyuncudur Hamit ve onlardan daha fazla katkı sağlar.

Bu arada;

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

BENDEN SÖYLEMESİ: Hem Hamit Altıntop hem Tuncay Şanlı F.Bahçe yolunda..

ertem şener ‏@_ertemsener

Rüyamda Hamit Altıntop Sabiha Gökçen'e iniyordu

Ertem Şener'de Sabiha Gökçen olarak Anadolu yakasını yani Fb'y iişaret etmiş.

uyusun da yönetim büyüsün de yönetim...

çıkın tvye sabah akşam konuşun sexi kulüpmüş bilmem ne kulüpmüş. hamit ve meloyu kaçırın gidin sabriyle sözleşme imzalayın!!!!!!

terimin yerine başkası olsa çekip gitmişti. beceriksiz yönetim sabriye yılda 1.25 milyon dolar veriyor sonra da melo ve hamitle pazarlık yapıyor!

taraftar 40 bin kombine aldı,şamp ligine katıldık para geliyor kulübe,şampiyon olduk daha da para geldi daha ne bekliyorsunuz! hala 3-5 milyonun mu hesabı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt