Igor Tudor İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İddiası!

1286240_620x410.jpg

Galatasaray, için sahadaki Trabzonspor ve son olarak Başakşehir mağlubiyetlerinden sonra, gelecek haftalar adına olası puan kayıplarına karşı, teknik direktör konusunda alternatif planlarını hazırlıyor.

Karabükspor'un teknik direktörü Igor Tudor'un 2 hafta önce, aldığı bir davet üzerine İstanbul'a gelerek Galatasaray'la görüştüğü öne sürüldü.

İddia, Galatasaray'ın Tudor'a teklif verdiği, Ocak ayında çok daha somut bir gelişmenin yaşanacağı yönünde.

TANKUT: "SORMA İHTİYACI HİSSETMEDİM"

Radyospor'da Özgür Sancar'a açıklama yapan Karabükspor Başkanı Feridun Tankut ise "Bu iddianın doğru olduğuna inanmıyorum. Ben hocaya 'Nedir bu; böyle bir ziyaretin oldu mu? Galatasaray'la görüştün mü?' diye sorma ihtiyacı bile hissetmedim. Olmayan bir şeyi sormanın ne anlamı var" dedi.

Fanatik

Tek başına gelirse harcanır ama Tecrübeli bir Td'nin yanında en az 2 yıl pişmesi lazım Rijkaard'ı bir ikna edebilsek dönmeye Rijkaard'ın yanında 2 yıl pişer uzun yıllar Td'siz kalmayız

Hahaha isterse Guardiola, Ferguson, Mo hepsi beraber ekip olarak gelsinler bi bok olmaz, ya oglum siz dasak mi geciyorsunuz, takimda dogru dürüz futbol oynayacak adam yok, hala anlamadiniz mi bunu ?

Neye bakarak kalite hoca oluyor beyler? Tamam iyi bir grafik cizdi oyun olarak ama skor olarak basarili sayilmaz. Yetmedi mi acemi td macerasi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neye bakarak kalite hoca oluyor beyler? Tamam iyi bir grafik cizdi oyun olarak ama skor olarak basarili sayilmaz. Yetmedi mi acemi td macerasi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Igor Tudor; elindeki malzemeden ne çıkaracağını bilen, elindeki kadroya göre bir sistem ve anlayışı takıma aşılayan taktik bilgisi iyi, agresif bir teknik direktör.

Elmander'in teknik direktör versiyonu gibi geliyor bana. Bu sezon için pek mümkün görmüyorum ama gelecek sezon için düşünebilirler belki. Tecrübe konusuna da değinirsek bana kalırsa tecrübeden çok dokuların uyuşması önemli. Simeone, Atletico'ya sadece Espanyol tecrübesi ve eski futbolcusu olduğundan bir sezon idare etsin diye geldi ama şuan ne durumda olduğunu bakar mısınız? Tudor da hırslı bir adam ve bizimle doku uyuşursa güzel şeyler olabilir.

Iyice sacmalamislar bu defa, Tudor kim la? Riekerink ile yola ciktin madem onun la da bu sezonu kapatacaksin. Radikal bir degisiklik olursa taraftarin gazini almak icin zaten kariyeri belli biri gelir.

Fatih Terim gelmediği sürece Riekerink'le devam.

Bu Dursun Özbek yönetimi hoca diye cihat arslan'ı getirirse şaşırmayın ayrıca. Geçtim tudor'u.

Üst Alt