Igor Tudor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor İddiası!

Biraz disardan bagirinca bayiliyoruz Teknik Direktörlere.
Yok hirsli mirsli :D

JOR'a Tecrübesiz diyenler Igor Tudoru layik görüyor.

Igor Tudor ne yapmis bu zamana kadar?

- Hajduk Split Alt yapi ve A-Takimini calisdirmis.
- PAOK da bir sene kalmis
- Karabükde daha 4 ay kalmis

Enteresan

In December 2012 he was appointed by Hajduk's sporting director Sergije Krešić as the new Hajduk U-17 manager. After taking charge of the U-17 squad he went to spend some time at the Juventus Center in order to improve his managerial skills with Antonio Conte. During his time with the U-17 squad he managed to teach them how to play modern style football using the 3–5–2 formation. They managed to qualify for the U-17 Croatian Cup 2013 final.

conte ile çalışmış

Valla reis pek yabancı dilim yok :D

Ama Conte'den 2-3 birşeyler kapmışsa yarın gelsin hemen başlasın :hat:

Sinan Engin: "Galatasaray, Igor Tudor'u alacağına Riekerink ile devam etsin. Tugay var, Bülent Korkmaz var."

Bu iyice tutuşmuş ha :D

Yogi sinan 2 gündür tudor GS ye gelmesin diye ağız yapmaya başladı.Korktugunu bu kadar belli etmeseydin be karpuz kafa.

Tudor un gelmesi durumunda henuz ilk mac oynanmadan bir imza basligi acilsin , bugun tudoru isteyen herkes oraya "elestirmeme garantisi" versin . kayit altinda olsun

cunku ben riekerink geldiginde de ,rijkaard geldiginde de , skibbe kalli hepsinde gelsin diyenlerin sonra elestirilerine tanik oldum

Tudor un gelmesi durumunda henuz ilk mac oynanmadan bir imza basligi acilsin , bugun tudoru isteyen herkes oraya "elestirmeme garantisi" versin . kayit altinda olsun

cunku ben riekerink geldiginde de ,rijkaard geldiginde de , skibbe kalli hepsinde gelsin diyenlerin sonra elestirilerine tanik oldum

eski-fenerbahceli-ismail-gulduren-inegolspor-un-8989858_5645_o.jpg

Biraz disardan bagirinca bayiliyoruz Teknik Direktörlere.
Yok hirsli mirsli :D

JOR'a Tecrübesiz diyenler Igor Tudoru layik görüyor.

Igor Tudor ne yapmis bu zamana kadar?

- Hajduk Split Alt yapi ve A-Takimini calisdirmis.
- PAOK da bir sene kalmis
- Karabükde daha 4 ay kalmis

Enteresan

Haklısın ama şu soruyu da sormak gerekir: Simione nin Atletico öncesi kariyeri neydi?

Kaybedecek ne varki adama sezon sonuna kadar iyi bir sözlesme sunar basarili oluncada sözlesmesini uzatma garantisini verirsen bence gelir. Eger tutmasa sampiyonluk gider. Ama jor kaldigi süre zaten sampiyon olma sansimiz cok düsük. Hasan masan da gelirse bu sans cok fazla olacagini düsünmüyorum

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Su sekilde sacmalik , bugun tudor u istiyoruz , ve yonetime sayisiz baslik aciyoruz alin alin alin diye .. 14 macta 7 maglubiyet 4 galibiyet 3 beraberlik alirsa , baslayacagiz yeni sezon bununla olmaz diye

nereye kadar ? boyle bir degirmen olabilir mi ?

gelsin diyenlerin hepsi alinmasinda sorumludur

mesela ben kendimden baslayim ,sezon sonunda su sekilde dusundum ve yazdim "riekerink de olsa bu emekli denizli kadar yapamayacak mi , dunyanin en zor isi degil , adamin altyapisi da var , futbolu da biliyordur , prandelliler , manciniler , rijkaard lar neler yapti , bu onlardan kotu mu olacak" dedim

e simdi gonderin derken yoneticileri nasil suclarim , ben de ayni fikirdeydim onlarla adam td olurken

bizde igne yok , anca cuvaldiz batiracak yer ariyoruz

SÖZDE yönetim kurulu üyesinin mantığına bak hele

ulan adamı istiyoruz diye hata yapınca eleştiremeyecekmiyiz

oynattığı futbol,geçmişi,hali,tavrı,saha kenarındaki duruşu,teknik taktik bilgisi vs şuanda bizde çalışması için uygun geliyo bazılarımıza ve öneriyoruz

kötüde çıkabilir beklediğimiz gibi olmayadabilir

rijkaard geldiğinde eleştiren tek bir isim dahi yoktu ama noldu sonu malum

zihniyete bak yav,önce bu adamları camiadan temizleyeceğiz ki,düzgün başkanlar,yönetimler görelim

bunların seçtikleri seviyolar belamızı her sezon,süreni aysalı yolladılar,dursuna bilmemneye tam destek,ne ayaksınız olm siz

Valla adami getirip , bir ucret onerip , 1,5 senelik sozlesme yapar da , 3-4 mac sonra "e bunla da olmuyor" dersen bunun bir faturasi var , tek faturasi da maddi degil

sen oyuncu grubuna surekli baska antrenman , baska sistem ,baska tercihler dayatacak surekli degisikliklere gidersen , verim alamazsin , td degisikligi ile her zaman basarili olunmaz

lucescu yerine terim geldi , sampiyon takim sampiyon olamadi

terim yerine hagi geldi yine bir halt olmadi

bulent geldi skibbe yerineydi sanirim , yine olmadi

terim yerine mancini geldi o da olmadi

hamza sonrasi denizli geldi olmadi , denizli sonrasi riko geldi onu da kovmaya calisiyoruz

riko sonrasi tudor ... e boyle gidecek mi , bu SIKLIKta TD degisikligi ile kim basarili olmus

Kotu gidise reaksiyon gostermeye eyvallah ,basarisizlikte istikrar elbette gostermeyecegiz ama bunun sayisi artik sureklilige dondu mu o isten hayir gelmez , ki gelmiyor da zaten

hamza sansliydi , o basardi bunu ama onun da balonu ertesi sene erkenden patladi , soruyorum ,hamza irkci bilmem ne , hamza hic gitmese ve yerine denizli riko veya simdi tudor hasan filan gelmese bundan daha mi kotu olurduk ?

bu bir hamza savunmasi degil , ornegin mancini 3 sene daha kalsa daha mi kotu olurduk ? degisikliklerin faydasini sahsen ben goremiyorum

Üst Alt