Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu! - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Igor Tudor, NTV Spor'a Konuk Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozet olarak söyle demek istiyor Tudor bey;

Kahvede maç izleyenler kadar
Futboldan anlıyorum ancak yine de yönetim bana kimi dayatirsa onlari oynatacam yoksa tekmeyi yerim.

20'li yaşlarda Bruma'yi bile idare edemezken Selçuk gibi sözü geçen birini prensim yapmaktan başka çarem yok.

Sneijder,futbolu benden daha iyi bildiği için üstümde baskı oluyor bu sebeple manageri ile oturup konuşacağız.

Futbol skora katkısı yüksek olan oyuncular ile oynanır ama komisyon daha önemli olduğu için senede 3 gol ortalama ile oynayan belhanda bana daha cazip geliyor.

Yönetim hangi oyuncuyu isterse getirir bende oynatirim.

Boş adam değilim ben saksı değilim ben Ibrahimovicle oynadım.

Sürün hain herif!

tosser1.gif

Sneijder kalıyor, boşuna yırtınmayın. 1 sene sözleşmesi var, 5 milyon para alıyor, sevgi-saygı gırla, taraftar arkasında. Tudor'u aşar o iş. Selçuk yine kesilmez üstüne Belhanda geldi. Bu orta sahayla çemişgezekspora anca üstünlük sağlarsın 3 senedir farklı takım izlemiyoruz. Tudor boş konuşuyor. Normal türk antrenörü açıklamaları yaptı, Tolunay Kafkas yapsa ne diyor bu cahil der millet. Bu seneden kötü olma ihtimalimiz yok bence ama Tudor'la olmaz bu iş.

tudor gidecek mi dedi

Selçuk kendi başına 6 puan aldı , üstüne Tudor'a kaprisi yok, üstüne yıllardır burda , üstüne üstlük kolay sakatlanmıyor.

Tudorun yerinde olsan sende kolay kolay kesemezsin.
Digerleri zaten hic puan aldirmadi o yuzden satilsin diye ugrasiliyor. Tempo diyip kosma hizi 1km olan adama sarilmak ayri bir beyin urunu olmali

tudor gidecek mi dedi

Gidecek demedi ama Sneijder'e pek sıcak değil gibi, üstüne Belhanda'yı aldırdı ama Dursun Özbek Tudor'un Sneijder'le bir problemi yok olamaz da dedi zaten. İş Tudor'u aşıyor, şu an Sneijder'i gönderemezler. Belhanda çok yanlış at oldu bence 8-9 milyona ekstra 1 orta saha 1 stoper bile alınabilirdi. Takımı iyi kursan bence Sneijder yine gayet oynar, son dönemlerde bende yeriyorum biliyorsun. Ama Belhanda çok gerizekalıca bi hamle o kadar eksik varken, bi de para yokken o mevkiye o para yatırılmaz bence.

Yanlış anlaşılmasın bence de kesilmeli o ayrı. Ama Eren'in oyuna giripte sakatlanmadan sapasağlam oynadığı bir maç hatırlıyor musun? Yerde kalıyor sonra sakat sakat oynuyor izlenimi veriyor.

Mesela Selçuk çok ama boş koşuyor ediyor ama Eren gibi ota b*ka sakatlanmıyor.
E bu mentaliteyle yasin en banko adami olmasi gerekirdi niye haftalardir kesti.

kucka bence aradıgımız adam imbulayı eger favre istemişse o is olmaz zaten fakat kuckayı da hamsilere kaptıracak kadar malmıdır bizimkiler

Futbolu cok iyi bilen hoca evet o yuzden fener macini izleyen herkes orta sahayi guclendirmemiz gerekirken tolga ciktiginda aha gol yiyecegiz dedi futbolu cok iyi bilen hoca bunu goremedi. Cunku futbolu cok iyi bilmek bu malligi yapmak demek

İnter borja valeroyu alacak 5 milyon euro ya aslında belhandayla uğraşmayıp onu alabilirdik

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt