İlginç bir konu. Buyrun tartışalım - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İlginç bir konu. Buyrun tartışalım

boyle bı kızı benımde mıdem kaldırmaz ama pekı bı kız bı erkegı boyle bı sekılde kabul edebılır yutabılır mı nedersınız

eğer bi kadın istemez ise hiç bişey anlamazsın,zar diktirmesi zartı zurtu var bunun,ki insanların yarısından fazlasında bekaretini verdiğinde kanama durumu yok yanlış bilmiyorsam,nasıl anlamayı düşünüyosun bekaretini ne zaman verdiğini?

işin sonu her kafa güvene geri geliyo

Ya her türlü anlarsın bakire olmadığını kızın hal ve tavırları değişik olur tabi burdan anlamak zor ama zar diktirse bile emin ol yatakta yine anlarsın :)) bak farkettiysen ama bende mesajlarımın arasında söyledim güvene bağlı diye.

Abi seviyosan D ye A yı B yi C yi yaşamadan bi anda D ye geliyosun bitmiş Level gibi...

Geri şıklar ise insanın o anki ruh haline göre degişir yani Ateşle Barut yanyana durmaz....

Bana göre şık C... Ben C den fazlasını yapmışsam oda yapar ve onun yaptıgına birşey diyemem...

Erkek Yapar Kız yapamaz tabiride çok yanlıştır.

Tartışmayı bilmediğimizi ortaya koymuş bu konu. Sabote edenleri görmek hiç de zor değil.

KİLİT.

Ya her türlü anlarsın bakire olmadığını kızın hal ve tavırları değişik olur tabi burdan anlamak zor ama zar diktirse bile emin ol yatakta yine anlarsın :)) bak farkettiysen ama bende mesajlarımın arasında söyledim güvene bağlı diye.

Görende seni Şahin K sanacak Berk.

Neyse konu kilitlenmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt