İlhan Cavcav, Ahmet Çalık'ın Fiyatını Belirledi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Cavcav, Ahmet Çalık'ın Fiyatını Belirledi!

Anadolu kulüplerini kurtarmaya devam önce kasımpaşa sonra bursa şimdi de bunlar adamın misyonu bu demekki

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ortalama bir komisyonda anlaşılır dert etmeyin çünkü transferin amacı komisyon allah belanızı versin topunuzun ekranı yumruklamamak için zor duruyorum

2 milyon euro ve bir futbolcuya anlaşalım

Bence bu ligde alınabilecek tek yerli oyuncu Ahmet Çalık'tır

Dediğim rakamlara biterse sevinirim

5 de ister 10 da ister. ben olsam 15 isterim. bizim taraftarda bu hovardalık varken . serdar gibi müzmin sakat bastonluyu bize dünya paraya kitlediler. niye ? orda burda bazıları iyidir hoştur gelsin dedi. birkaçı hariç kimse de demedi ki bu adamın sakatlık mazisi ortada ne yapıyorsunuz ?
ahmet çalık kimdir yav kalibresi nedir ? anadolu kulupleri yolunacak kaz gibi görüyor bizi.
buna bu parayı vereceğime giderim afrikadan bir yamyam getiririm daha iyi. ne olacak sanki . defansımıza ramos gelse de her maç yiyoruz zaten .
bari en azından biraz tecrübe kazandıktan sonra fizikle boyla bir şey yapar.

4-5 milyona misal bocetti cok rahat alınabilir hatta dahada iyi ve uzun bir stoper alınabilecekken neden yerli vede vasat birine para gömüyoruz

neden illa yerli o paraya canavar gibi stoperler bulursun bizim ligin stoperleri cokmu iyi

Hayırlı olsun, Dursun başkanımız yine şov yapıyor. TS den kadro dışı kalmış bir kazma daha alırsak işlem tamamdır.

Bizimkiler bu parayı çıkıp verirse daha bir tane bile forma almam.

Böyle çöplerin bonservisine gideceğini görmeye dayanamıyorum o paranın

Üst Alt