İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırım) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırım)

Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)

bu tapeleri görüp biz niye aldik bu adamı peki? bariz şike-teşfik işine karışmış bir adamı..

Karışmamış ki zaten bunun devamı var " ben kendim için oynarım abi " diyor konuyu kapatıyor sadece girişim olarak kalmış

Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)

o angutlara göre kendi yöneticilerinin konuşmalarında hiçbir şey yok ama trabzonlu yöneticilerin konuşmalarını okuyunca nedense peşinen suçlama yapabiliyorlar , fanatizm gözlerini kör etmiş

Tapeye bile gerek yok

Ahan hakimim maçı izleyin Galatasaray -Strum Graz aha şike

Tarla tapan tape tupa

General Harilgton kupası sayın hakimim,üstümüze oynanan oyunlar

Tesvik isine karismamiski. Bildigim kadariyla bunun devami var, Sercan red ediyordu.

Bu tapeleri her yerde yazıyorum paylaşıyorum hiçbir fenerli cevap atmıyor :D Biriyle tartışıyorum aynen bunları yolluyorum bir daha geri dönmüyor veya bu konuyla ilgili cevap vermeyip başka bir şey söylüyor.

İLHAN ZEKİ-METİN

İLHAN TARLA SÜRMEK=İYİ DİLEK

İLHAN=S.YILDIRIM

Bunlara cevap veremezler..

+

Benim kuzenim de azizci. Hiç iddianameyi bile okumadı. Fenerlilerin çoğu da böyle.Korkularına iddianameyi okumadılar bile..Bunlardan haberleri bile yok..

Aynen, hele hele yurt disinda yasayan fenerliler daha beter.

Haberleri yok iddianame, mahkeme, savci falan:

Hani delil?

Sike yapmadik ki.

vs. vs.

Benim 28 yasinda amcaoglum var, aynen bøyle

kayinpederim ayni, kayincom var, o da ayni.

Bunlarin dunyadan haberleri yok.

bukadar şifreli konus sonra çık hakime nevar bunda biz böyle konusuruz kendı aramızda de

Burda Sercana bir şey diyen yok zaten. Bende olan resim bunlar. Ek klasörlerde var bunlar. Bu tapelerle de işçinin şifre olduğu çok açık ortaya çıkıyor..

Adam inşaatçı ne desin Sercan'a yumurta mı desin :)

+

Şimdi aklıma geldi. Ali kıratlı(sanırım) Sercana şunu diyor: Sana biri bir şey sorarsa o benim kuzenim diyeceksin tamam mı diyor.Buna benzer bir şey vardı. Bulursam paylaşırım.

Hani delil?

Sike yapmadik ki.

vs. vs.

Şahin reis de onların üzerine oynasın lan :asd:

Cevap: İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırı

(Ali Kıratlı'nın İlhan Ekşioğlu'nun talimatı ile Bursaspor futbolcusu Sercan Yıldırım ile 09-10.04.2011 tarihlerinde buluşmak için sözleştiği anlaşılmaktadır)

72-Sercan Yıldırım'ın (Kl:52, Dizi:441-449 arası);

17.04.2011 günü oynanan Trabzonspor-Bursaspor maçında teşvik pirimi verilmesi eyleminden dolayı 6222 S.Y'nın 11/1, 5 md.

lhan Ekşioğlu'nun Ali Kıratlı aracılığıyla menajerlik yapan Metin Korkmaz üzerinden futbolcu Sercan Yıldırım'a ulaşarak şahsa ve arasının iyi olduğu bir Bursaspor futbolcusuna teşvik primi karşılığında müsabakada Fenerbahçe lehine bir sonuç çıkması için çaba göstermeleri konusunda teklifte bulundukları,

Ali Kıratlı tarafından Sercan Yıldırım'a maçta iyi oynaması karşılığında Fenerbahçe kulübüne transfer olması yönünde yapılan ve futbolcunun kabul ettiği teklifi şüpheli Metin Korkmaz'ın ilettiği,

Alaeddin Yıldırım'ın ise; tercüman Samet Güzel aracılığıyla futbolcu Gökçek Vederson ile irtibat kurduğu, Alaeddin Yıldırım ve Samet Güzel'in 11.04.2011 günü İstanbul'da Vederson'la buluşarak Trabzonspor'u yenmeleri karşılığında para teklifinde bulundukları, Gökçek Vederson'un da bahse konu teklifi kabul ettiği,

17.04.2011 günü oynanan müsabakanın Trabzonspor:1-Bursaspor:0 şeklinde sonuçlandığı, Aziz Yıldırım liderliğindeki suç örgütünün hedeflediği sonuca ulaşamadığı,

Sonuç olarak; 17.04.2011 günü Trabzon'da oynanan Trabzonspor – Bursaspor maçında bazı Bursasporlu futbolculara teşvik primi teklif edildiği anlaşılmaktadır.

Hani delil?

Sike yapmadik ki.

vs. vs.

aynen öyle dayımla telefonla konuşuyoroz, dayı diyorum şöyle böyle yapmışsınız ne diyosun? Siz yaptınız oğlum bunu ,planlı bu ,şikayet ettiniz bizi uefaya. diyor ya demek ki konu şikebahçe olunca IQ 20 lere düşüyor hepsinde.

Cevap: İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırı

Sadece ilk sayfadaki bile teşvik girişimini ispatlıyor bana göre. "İnşaat işçisi"'nin ne olduğu çok güzel belli oluyor.

Benim anlamadığım bu kısımlar iddianamede yoksa, sadece ek klasörlerde varsa ne olacak? Yani hakim karar verirken ek klasörlere de bakacak mı?

Sadece ilk sayfadaki bile teşvik girişimini ispatlıyor bana göre. "İnşaat işçisi"'nin ne olduğu çok güzel belli oluyor.

Benim anlamadığım bu kısımlar iddianamede yoksa, sadece ek klasörlerde varsa ne olacak? Yani hakim karar verirken ek klasörlere de bakacak mı?

sike_iddianamesinin_tam_metni_0227.jpg

İddianamede de var..

Birisi şu tapeleri ve delilleri ve şahısların görevlerini filan bir sıraya koyup kitap yapsa harika olurdu. Emeğine sağlık kardeşim.

Taş işcisini fantazi olsun diye evime çağırıyorum derse bu işten yırtar :eek:

aynen öyle dayımla telefonla konuşuyoroz, dayı diyorum şöyle böyle yapmışsınız ne diyosun? Siz yaptınız oğlum bunu ,planlı bu ,şikayet ettiniz bizi uefaya. diyor ya demek ki konu şikebahçe olunca IQ 20 lere düşüyor hepsinde.

al bendende okadar reis

bunlar hepsi pislikmis.....................noktalar onlara selam :D :D

Sercanada ...............aynisi!

:sgr:

Sercan'ida göndermek lazim okadar isteksiz ki sanki para aldi oynamamak icin.

Sercan cok fazla kalmaz bizde.............davaya bagali..bence :D

:sgr:

Üst Alt