İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırım) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırım)

Cevap: İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırı

şu başlığı okudum 4.sayfaya kadar kimse bahsetmemiş..yahu arkadaşlar biz niye tapelerle uğraşıyoruz,sercan bizim oyuncumuz değil mi..ve bir futbolcuya teşvik primi teklifinde bulunulması futbolcunun da kabahati değil..e o zaman neden sercana sormuyoruz bu olayı..yalanlayacak hali yok ya..gerçi vermiştir ifadesini hem soruşturma aşamasında hem de etik kuruluna..ama nerde buluruz ifadeleri bilemem..

bu tapeler arasında arkadaşın biri de yazmıştı,

1-Tarlayı sürdük tapesi

2-Zeki ve Metin ,belediyedeki Türk işçiler tapesi,

3-Bursadaki taş ocağındaki işçi sercan tapesi..

4-İbrahim Akının imamı arama tapesi,ilk itirafı..

işte bunlardan asla ama asla yırtamazlar ve asla cevap veremezler...

Cevap: İlhan Ekşioğlu: "Bursa'da taş ocağında çalışan işçiyi arasana" (Sercan Yıldırı

Taş ocağında çalışan işçiyi ben buldum:

[video=youtube;kyPCleAdB34]https://www.youtube.com/watch?v=kyPCleAdB34&feature=related[/video]

"Volkan Şen ve Sercan Yıldırım'ı kadromuza katmak istediğimiz iki oyuncudur ve bu elimdeki belge de, onları istediğimizin belgesidir...""Sercan'ı almak için 2 yol vardı, ya kiralanacaktı, ya da hülle yoluyla alınacaktı."

İşçiyi açıklasana be adam. Niye işçi dedin.Sen onu cevaplamadıktan sonra bir şeyleri açıklasan kaç yazar?

Ali Kıratlı: "Türk işçi, Türk oyuncudur..."

Gökhan Sakarya: Gol makinası diye aldık taş işçisi çıktı

Aman dikkat etsinler taşlar fazla ağır gelmesin.

İlhan Ekşioğlu: Buradaki "taş ocakları" lafı, Sercan'ın transferi için kullanılan ifadedir.

Ulan şu kayıtları görüyorum aklım çıkıyor resmen şikecinin önde gideni herifler bir de fenerliler kalkmış bu yüzsüz herifleri savunuyor ya :mad:

Cevap: İlhan Ekşioğlu: Bursada taş ocağında çalışan işçiyi arasana(Sercan Yıldırım)

Benim anlamadığım nokta bu fenerliler bu tapeleri görüp ne düşünüyolar?+7 yaş zekasına sahip her insan bu tapeleri okuduktan sonra bunların normal konuşmalar olmadığını anlar.

Onlara göre bu konuşmalar normal konuşmalarmış.Ancak konuşmalar bak:

-almak için mi?

-şey için

-öbür bahsettiğim konu için

Ulan ne için yahu

-onun arkadaşı olur mu arkadaşı?

-o varya onun ekürisi

ekürisi kim la?

Ben bunların arkadaşı olsam ve bunları arasam kontör dayanmaz yahu :asd:

Adamlar şifreli konuşacağım diye bir taraflarını yırtmışlar

Nedense aklıma şu karikatür geldi

82801.jpg

bu şekilde fenere alacağım vaadi ile kaç topçuya şike yaptırtmışlardır yada aldıklarına kesin eski takımındayken şike yaptırtmıştır dahasıda vardır ayrıca sercanı yollayalım gitsin pislik heriff galatasaraylıyım diyordu birde

daha ne kadar sercanı tutacaz. derhal postalanması lazım. bu adam tembel olduğu kadar para düşkünü namussuzun teki. bizide satar ileride.

daha ne kadar sercanı tutacaz. derhal postalanması lazım. bu adam tembel olduğu kadar para düşkünü namussuzun teki. bizide satar ileride.

yahu kisa kes ve" sercandan bir mok olmaz, ondan yollayalim, zaten uyuz oluyorum cocuga" de sanal abi

adama uyuz oldugun icin yollanmasini istiyon bir an önce, yalan mi

zaten gelmesini hic istemiyordun

bunu bahane olarak kullanmaya gerek yok, acik konus, dürüst ol

fenerlıler okumuyorkı sorsan bıtanefenerlı okumadım der okuyanda onlar gunluk şakalasmalar diyor

Sercan'ın da sözleşmesini fesih etmek lazım.

Sercan futbol oynamaktan baska her sey yapiyor bir kac senedir,yetenegi var amma kadrini bilse tabi

yaz kampinda kendini gosterdi gosterdi

Sercan yolcu..

Ismi sorusturmaya karismis bir adami transfer etmemiz son derece hataliydi. Zaten performansi ile de büyük hayal kirikligi yaratti!

TS avukatı: Bursa'daki taş ocağı işçisi kimdir? - İ.Ekişoğlu: Sercan Yıldırım'dır - TS avukatı: Bu konuyla ilgili başka sorum yok hakim bey!

Üst Alt