ilhan palut - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takımda ciddi bir formsuzluk var. Ama bunun sebebi İlhan Palut mu yani! Umarım hayırlı bir karar olur! Çünkü Hatayspor'un tek hedefi süper lig. Geçen sene penaltılarla kaybetti. Bu yoldan geri dönüş olmamalı!

Takımda ciddi bir formsuzluk var. Ama bunun sebebi İlhan Palut mu yani! Umarım hayırlı bir karar olur! Çünkü Hatayspor'un tek hedefi süper lig. Geçen sene penaltılarla kaybetti. Bu yoldan geri dönüş olmamalı!

bence formsuzluk yok. 1.ligde çok rahat şampiyon olan görmedim ben hiç. Belki 2009-10 Karabükspor öyleydi. 80'e yakın puan almıştı ve en yakın rakibine 15 puan falan fark atmıştı. Onun dışında hep son 1-2 haftaya kadar sürüyor yarış.

Sistemi,kadrosu en oturmuş takımdı. Önceki 2 hafta Ankara'da oynadığından sorunlar yaşadı ama Hatay'a da döndü.

Gerçekten son yıllardaki en yanlış kararlardan biri olur benim gördüğüm.

bence formsuzluk yok. 1.ligde çok rahat şampiyon olan görmedim ben hiç. Belki 2009-10 Karabükspor öyleydi. 80'e yakın puan almıştı ve en yakın rakibine 15 puan falan fark atmıştı. Onun dışında hep son 1-2 haftaya kadar sürüyor yarış.

Sistemi,kadrosu en oturmuş takımdı. Önceki 2 hafta Ankara'da oynadığından sorunlar yaşadı ama Hatay'a da döndü.

Gerçekten son yıllardaki en yanlış kararlardan biri olur benim gördüğüm.

Bizim bilmediğimiz saha dışı gelişmeler sebep olmuş olabilir. Geçen sene Türkiye Kupası’nda Başakşehir’i, Galatasaray’ı yenen takım bu sene Siirt’e eleniyor.

"Ben Hatayspor'la başladığım işi tamamlamak istiyordum. Hatayspor'u Süper Lig'e taşımak istiyorum, dedim. Artık hedefim kendimi Süper Lig'e taşımak."

Gelsin bize yardımcı antrenör olsun. Zaten yakın coğrafya Fatih hocanın dilinden de anlar. Levent hocayı da altyapılara filan yollarız, bence diğer 2'sinden birinden vazgeçsek daha iyi de Fatih hocanın aklında hiç öyle bir şey olmadığından Levent hocayı gözden çıkardım. Bu fırsatı kaçırmamak lazım.

göztepe ile anlaşmış. Sevindim. Artık daha yakından takip edebileceğiz. Umarım başarılı olur. Çünkü sadece kendisi için değil, ligde kendisi gibi genç,futbolculuk kariyeri olmayan isimler de çalışma şansı yakalayabilir..

Son 15 senedir hep aynı isimler dönüp duruyordu. Yeni gelen isimler de zaten futbolculuk kariyeri iyi olduğu için şans buluyordu. Ama İlhan Palut bundan tamamen farklı. Alt ligdeki başarılarıyla geldi.

Açıkcası Sergen, Okan,Erol ve İlhan palut ile beraber iyi bir genç nesil ortaya çıktı.Yakın zamanda özdileklerin samet aybabaların Mesut bakkalların falan silinmesi ile gayet iyi bir lig olabiliriz.
aybaba, karaman, bakkal ve vural gibi adamlar sürekli kulüp buluyor maalesef. ismail kartal, riza ve özdileklere daha gelmedim bile.

ümraniye'nin eski teknik direktörü ismet tasdemi mesela genc adam. böyle adamlara sans vereceklerine gidip bunaklari getiriyorlar.

ilk süper lig deneyimi. Malatya gibi zor rakibe karşı basit bir penaltı ile beraberliğe razı oldu. Bu hafta Alanya deplasmanı gibi korkunç zor deplasmanı kazandı.

Haftaya da kazanırsa iyice kendini kanıtlar. Bravo valla. 👏👏

Üst Alt