ilhan palut - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Umarım mallık edip bir sonraki kariyerine burada devam etmez.. Şuan 19-20 lik milli futbolcularımız nasıl Avrupa'da çatır çatır oynuyorlarsa, artık genç hocalarımızın da hedefi Avrupa olmalı..

8 maç (2'si TR Kupası) 5 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi.

Ligde Oynadığı takımlar; Malatya, Alanya dep, Fener, AGücü dep, Gençler dep, Galatasaray..

Kolay denecek maç yok. Belki Agücü dep. Daha ilk Süper Lig deneyimi bu arada. Gümbür gümbür..

Galatasaray'ın iyiliği için uğraşan adam, herif dandik Göztepe'ye gidene kadar yanındaki boş beleşlerden birini yollayıp Palut'u yardımcı antrenörlüğe getirirdi. Ahbapçılık uğruna ciddi bir potansiyeli hiç ettik. 2 yılda Terim'den 2 maç alıp Hatay'da gol averajıyla yenildi herif. 3 maçta 6 gol attı Galatasaray'a, kaçırdığı milyon pozisyon da cabası. Çok kötü yönetiliyoruz, çok.

Göztepe de iyi oynandı denemez bence yani böyle bir rakip karşısında gayet ortada gitti maç ki rakibin ilk şutunu 80. dakikada çekmişken ve kendi evindeyken daha rahat ve önce koparmalı idi maçı ki tam beklenildiği gibi kısır ve sıradan oyununu oynarken rakip o yüzden pek hocalık bir durum göremedim.

Göztepe de iyi oynandı denemez bence yani böyle bir rakip karşısında gayet ortada gitti maç ki rakibin ilk şutunu 80. dakikada çekmişken ve kendi evindeyken daha rahat ve önce koparmalı idi maçı ki tam beklenildiği gibi kısır ve sıradan oyununu oynarken rakip o yüzden pek hocalık bir durum göremedim.

ben genel söyledim ya.. Tamer Tuna dönemi birbirinden kopuk, sürekli gol yiyen bir takımdı. KPaşa'dan evinde 4 yedi en son öyle gitti. Ki onun oynadığı rakipler daha kolaydı. Bu adam bu kadar zor fikstürde gelip büyük iş başardı. Hatay dönemini de takip edip,konu açtığım için sempatim var kendisine.

ben genel söyledim ya.. Tamer Tuna dönemi birbirinden kopuk, sürekli gol yiyen bir takımdı. KPaşa'dan evinde 4 yedi en son öyle gitti. Ki onun oynadığı rakipler daha kolaydı. Bu adam bu kadar zor fikstürde gelip büyük iş başardı. Hatay dönemini de takip edip,konu açtığım için sempatim var kendisine.
Doğrudur ona itirazım yok da bence bu takım, bu oyunu ile bu sonuçları almaya devam edemez gibi görünüyor he ne olur ne biter görürüz de demek istediğim karşısında vasat bir rakip olsa idi bu akşam kaybetmişti.

hucuma iyi cikiyolar onu soyleyebilirim yani ne yaptiklarini biliyolar ama savunmalari barzoluk ve faul uzerine kurulu

çünkü gerideki isimler leş. Lige çıktıklarından beri çözemediler. Bu sene Anderlecht'ten birini aldılar o da çöp çıktı. 2 maç oynadı sonra kadroya bile giremedi.

Hatay'da her zaman en az gol yiyen takım oldu. Geçen sene 22 tane yemiş.

Üst Alt