İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

Selçuk'un kadroda olmayışı bu sefer taktik ile filan açıklayamaz. Belli bir şeyler olduğu veya birilerinin emirleri doğrultusunda kadro yaptığı. Keşke kendi kadrosunu yapabilse ama herkes o kadar cesur olamıyor.

Renktaşlar, başta Talha, yapmayın. Abdullah Hoca'ya bari yapmayın. Ben de ilk maçtan sonra kızdım ama Hoca'ya destek olalım. Selçuk da alır formayı vermez emin olun.

Hoca'yı kurdun kuşun eline bırakmayın. Şu kadro ideal'den sadece bir oyuncu eksik. O da Selçuk. Meraklanmayın. akşam galibiyetin tadını çıkarmazsınız yoksa.

Agirligimi kaybetmeyeyim diye oynatmiyor simdi de Selcuk´u. Medya istedi o seve seve oynatti demesinler diye artistlik yapiyor simdi.

AW: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

Çok takilmamak lazim.

Birazda inat oluşmuş Avci'da.

Hollanda maçindan sonra duyduğu ilk soru neden Selçuk oynamadi?

Zamanla oda hatasindan döner;)

Send from my HTC OneX using Tapatalk 2

Renktaşlar, başta Talha, yapmayın. Abdullah Hoca'ya bari yapmayın. Ben de ilk maçtan sonra kızdım ama Hoca'ya destek olalım. Selçuk da alır formayı vermez emin olun.

Hoca'yı kurdun kuşun eline bırakmayın. Şu kadro ideal'den sadece bir oyuncu eksik. O da Selçuk. Meraklanmayın. akşam galibiyetin tadını çıkarmazsınız yoksa.

Abi o zaman çıkıp "taktiksel sebepler yüzünden oynatmadım eheheheheh" demeyecek. Bunun altına sığınmayacak, adam gibi söyleyecek asıl sebebi neymiş. O bize karşı dürüst olsun ben de onu destekleyeyim.

Abdullah Avcı'yı ben de önceden severdim, bize gelmesini isterdim ama gördük ki sorunları olan bi adam. Selçuk'la bi sorunu var. Belki de Selçuk'un kendisinin önüne geçmesini istemiyor. Her maçtan sonra "Avcı avladı" manşeti görmek istiyor belki "İnan'anların mücadelesi" manşetleri yerine. Hazırlık maçlarında bile toplam 60dk mı ne oynamış 8 maçta. 2sinde kadroya bile almamış. (yanlış hatırlıyor olabilirim sayıları, ama böyle) Bunun da "taktiksel" olarak bi açıklaması yok. Herkes biliyor.

Abi o zaman çıkıp "taktiksel sebepler yüzünden oynatmadım eheheheheh" demeyecek. Bunun altına sığınmayacak, adam gibi söyleyecek asıl sebebi neymiş. O bize karşı dürüst olsun ben de onu destekleyeyim.

Abdullah Avcı'yı ben de önceden severdim, bize gelmesini isterdim ama gördük ki sorunları olan bi adam. Selçuk'la bi sorunu var. Belki de Selçuk'un kendisinin önüne geçmesini istemiyor. Her maçtan sonra "Avcı avladı" manşeti görmek istiyor belki "İnan'anların mücadelesi" manşetleri yerine. Hazırlık maçlarında bile toplam 60dk mı ne oynamış 8 maçta. 2sinde kadroya bile almamış. (yanlış hatırlıyor olabilirim sayıları, ama böyle) Bunun da "taktiksel" olarak bi açıklaması yok. Herkes biliyor.

Bence ilk maçta hata yaptı. Bu maçta da medya baskısıyla oynattı dedirtmek istemiyor. Bence haksız ama sanki hoca için acele ediyoruz. Onunla kimlerin uğraşacağını zamanla görürüz.

Rıdvan yıllardır milli takımdaki saçmalıklar için Oğuz hakkında ağzını açıp birşey demedi ve Avcı'ya milleti galeyana getirecek laflar ediyorsa biraz düşünmek lazım. Ben şahsen o günden sonra düşündüm. Avcı'ya destek olacağım kendi adıma. Çünkü adamı TV'de görünce başarılı olmasını istiyorum.

sizde takmışsınız selçuğa, oynatmazsa oynatmasın daha iyi. şpl daha diri girer.

oynadığımız futbola bakalım önce, avcı dan bi cacık olmaz gibi. ofansif olarak sıfırız. umut-burak dışında şu adam gol atar diyebileceğiniz adam varmı. belki arda. diğerleri sırf defansif. milli takım hücüm futboluna dönerse ancak başarılı olur.

ibb benzemez burası. gelirlerse atarlar-atamazsan unutursun galibeyeti..

Abdullah avcı diyor Huntelaarda oynamadı Huntelaarı RvP gibi bir forvet kesti Selçuğu kim kesti onuda söylesene

Madem oynatmayacaksın çağırma ozaman.Hiç yoktan adam 2 hazırlık maçı ile kondisyonunu kaybetmezdi

Avcı' nın ipi tüpçünün elinde, tüpçünün ipi Azize' nin elinde...Avcı' nın kadro konusunda saçmalaması normal. Selçuk milli takımda banko oynamalı. Bu bizim içinde faydalı olur. Hem gurur duyarız hem de CL maçları için iyi antreman olur.

Oynamasın tabi. Bırakın adam kendini birşey zannediyor.

Gurbetçilerimiz oynasın Türkiye'nin en iyi futbolcusu degil.

Üst Alt