İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: İlk 11′imiz Belli Oldu!

-----------------Tolga---------------------

Gokhan-------Semih--------ömer---------Kaldirim

-------------Topal----------emre----------------

Umut----------------Arda----------------Ssercan

-----------------Burak----------------------------

Dizilis boyle olacak buyuk ihtimal.

----

Ben artık şuna kanaat getirdim;

Emir büyük yerden ve Selçuk'a ;

" Demek Fener yerine Galatasaray'a gidersin ha... " cezası verildi...

Yemin ediyorum kafayı yiyecem, bu adam bitmiştir ya benim için.. Ağzıyla kuş tutsa da beyinsizliğini ispatlamıştır benim için..

beklenen biseydi baskiyi yedi selcugu oynatti olmasin diye yine almadi kadroya tabi bu maci kesin kazaniriz diye dusunuyodur bide yenilirsek ozaman nolucak onu merak ediyorum

---

Kilitlenen bir maç olurda, girdiğinde Selçuk bir anda gidişatı değiştirirse diye bunu yapacağını sanmam.

Çünki o zaman 2 taraftan da kendisi için Milli Takım TD lüğünün sonu olur :

* Neden başta almadın o zaman ?

* Bak gördünmü demekki Selçuksuz olmuyormuş...

İlerleyen dakikalarda alacak bence bu sefer Selçuğu.

Bu sahanin hali ne la böyle?

Bu TFF napiyor lan böyle? Antep macindada, Spartak macindada, zemin oldukca kötüydü.

Ey TFF, ne diye Sukru Saraoglunda oynatirsin bu maci!

Bence milli takım potansiyelinin üstünde Avcı ile..Başka herhangi bir hoca ile(fatih hoca hariç) şu takım bu kadar bile oynayamazdı. Selçuk'u da takıma katarsa biraz daha ileri gideriz.

Sırf savunmak için savunuyorsun, birşey oynamadı ki, başkası olsa o kadar oynayamasın. Tam dan dun, başka bir halt göremedik Hollanda maçında.

Hadi kadro tercihini yanlış yaptı, ama bir doğrusu, bir sistemi var diyebilsek, gene bir yanlışı görmezden gelebiliriz, ama baştan sona her işi yanlış yapınca arkasında kimse durmaz, durulmaması gerekir.

Bugün Estonya'yı darmadağın etsek te hiçbir şekilde artı hanesine yazılmaz, bunun sen de farkındasın. Kadro seçiminin de rezalet olduğunu anlamamak için çok dar bir bakışa sahip olmak gerekiyor.

Mantıklı bir kadro çıkarırsın, adam gibi bir sistemle mücadele edersin, gene yenilebilirdin tabi Hollanda'ya, ama kimse bu kadar üzerine gitmezdi.

Hiddink ilk geldiğinde Abdullah Avcı gelmeli Milli takımın başına demiştik. Ama yanıldığımı görüyorum. Gerçekten Selçuğu oynatmamasının altında artık başka şeyler olduğunu biliyoruz. Çok şey kattığına inanmıyorum. Çıkıpta taktiksel açıdan oynatmadık Selçuğu deyip kendini rezil etme. Senin taktik anlayışın buysa bırak arkadaşım. İki gün sonra başarılı olamayınca bahane de üretmeye kalkmayacaksın.

Üst Alt