İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: İlk 11′imiz Belli Oldu!

Şimdi Avcı çöyle diyor içinden " La oynatmayayım Selçuğu şu Estonyayı zaten yeneriz bende haklı çıkarım" :lol:

La Avcı ya yenilirsen ? :lol:

Umarım Selçuk'un bu kadar gündemde olması psikolojisini ve performansını kötü etkilemez.

İspanyada Barcelonanin oyun yapisi fark yaratiyor. İspanya milli takimida Barcelona gibi oynuyor. Turkiyede Galatasarayin oyun yapisi fark yaratiyor ama milli takim Galatasaray gibi oynamiyor.

Bence sorun burdan basliyor. Emre Colak, henüz cok genc. Bugün italya dahi Verrati, De Sciglio, El Shaarwy gibi oyunculari milli takima cagiriyor. Emrede büyük bir potansiyel var. Su ana kadar ki ligde, en formda oyunculardan birisi Emre. Zayif yönleri yok mu? Elbette var ama zamanla üzerine koyacak, daha önemli bir oyuncu haline gelecek potansiyel Emrede var. Buna ragmen Emre cagrilmiyor.

İsmaili sirf moral olsun diye 1 önceki maclara cagirdilar. Hakan Balta cagirlmadi. Cünkü Hasan Alinin yerinin garanti olmasi gerekiyordu. Fenerbahcenin oynadiği maclarda defansif yönü SOS veren Hasan Aliye Hollanda maci öncesinde güvenmek, üstelik iyi bir sezon gecirmis, tecrübeli, Hasan Aliye göre dengeli Hakan Balta varken, İsmaile moral lazimdi.

Milli takim Alpay-B.Korkmaz savunma göbeğinden sonra ilk defa bu kadar iyi bir savunma göbeği yakaladi. Arda cok iyi bir sezon gecirdi, Simeoneyle birlikte eminim Arda daha iyi olacak. Galatasarayin oyun plani fark yaratiyor.

Bunun yaninda Almanlar artik uyandi. Yüksek kaliteli oyunculari kendileri alip, begenmediklerini almamiza izin veriyorlar.

Bence, birilerinin belli bir dönemden sonra TFFde artan lobilerinden sonra, artik milli takimin Galatasaray esnekli basarili olmasini istemiyorlar.

Selcuğu Hollanda macinda oynatmadi, bu mactada oynatmayacak. Hazirlik maclarinda da fazla kullanmadi. Milli takim su maclarda basarili olursa, bundan sonra cagirmamaya da baslamasi beni sasirtmaz.

inş. ilerleyen dakikalarda almaz oyuna bi yenilirsek koltuğu kaybedersin avcı

sercan kim lan

Bir zamanlar Ersun Yanal Hakan Şükür'ü en parlak dönemlerinden birinde anlamsızca kadroya almamıştı ve sonunu hazırlamıştı.

Şimdi de Avcı'nın sonu S.İnan'dan olucak sanırım.

Basın toplantısın da bile konuşmaları, söylemleri ve hareketleri hala İBB'nin başındaymış gibiydi.

Avcı'yı destekleyen ve başarılı bir td olduğuna inanan birisi olarak, bu düşüncesi ve tarzı onun sonunu hazırlar.

Oyun da kim olursa olsun kazanan TÜRKİYE olur inşallah.

Aptal herif kendi sonunu hazırlıyor.1 2 maç daha puan kaybı yaşa bakalım sonun ne oluyor koçum.Bu işler artislik yapmaya benzemez ulan hoca. Ersun yanalı iyi hatırla sonu ne oldu.Çocukmu kandırıyorsun sen, taktik icabıymış.Ha belki almaman bizim için daha iyi oldu.Ama şark kurnazlıgı yapma hırbo benim sorunum var selcukla almıyorum de adam gibi.

Milli Takım in basına geçecek kisi ahmaklik yapamaz.Sen koca bir ülkenin futbol gelecegi ile oynayamazsin.Selcuk varsa oynar.Eger puan kaybedersek derhal istifa etmeli.Puan kaybetmezsek kovulmalı .

f.terim den önce çok sık adı geçiyordu demekki gelseymiş selçuk bizde değilmiş :D

Ilk 11, Mehmet Topal tercihi haric güzel.

Bu macta, Estonya'nin hücum yapmasini kimse beklemiyor herhalde? Eh, nolacak Selcuk-Emre ikili ile baslarsan?

Adamlar kontra ataklari ile tehlikeli olmaya calisacaklar.

Ilk 11 güzel derken, tabii Umut-Burak ikilisi forvette oynayacaklarsa. Umut'u sag acik gördügüm an, Hollanda-Macaristan macina bakmaya düsünüyorum acikcasi. Hollanda'nin puan kaybetmesini umuyorum.

Mac umurumda degil diyen arkadaslar, 2014 dünya kupasi baslarken görürüm ben sizleri..

-----------------Tolga------------------

--G.Gönül-----Ömer-----Semih-----Kaldırım(H.Balta yok sanırım)--

------------M.Topal------------Emre---------------------------

--Arda--------------Selçuk----------Sercan--------------------

------------------- Burak(Umut)-------------------------------

Olsa iyi olurdu,,,

Üst Alt