İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

Cevap: İlk 11′imiz Belli Oldu!

Oynatmicani biliyordum, cünkü "Asena olurdu.."

Bi karar verdi, ve bu karari gerceklesicek...meda, bask yapdi icin, degisim yapdim "olayi olmasin diye.."

Mac 5-0 bitse de Avci kapasitesini belli etti su iki macla. Milli takim her zaman potansiyelinin altinda performans gosterecek Avci ile.

Mac 5-0 bitse de Avci kapasitesini belli etti su iki macla. Milli takim her zaman potansiyelinin altinda performans gosterecek Avci ile.

Bence milli takım potansiyelinin üstünde Avcı ile..Başka herhangi bir hoca ile(fatih hoca hariç) şu takım bu kadar bile oynayamazdı. Selçuk'u da takıma katarsa biraz daha ileri gideriz.

Oynamasın daha iyi bence sakatlanır falan şampiyonlar ligi öncesi zor durumda kalırız.Milli takımdan birşey olmaz zaten öylesine oynuyorlar.

Hollanda performansimizi abartiyorsunuz. Bizim ayarimizda herhangi bir takim cok rahat yenerdi bu Hollanda´yi. Hirvatistan, Bosna vs. Ciddiyim.

Bir kac pozisyon bulduk diye sokaklara mi dökülelim yani? Van Gaal´in kariyerine bi bakin. Hep yenilgilerle baslamistir

Maç berabere giderken veya zora girdiğinde Selçuk'a sarılacaktır..

Eğer Selçuk girdikten sonra asist veya gol atarsa tepkisini bi şekilde göstermeli. Adam göz göre göre Selçuk'un milli kariyerini bitirecek.. Yazıktır be..

Hollanda performansimizi abartiyorsunuz. Bizim ayarimizda herhangi bir takim cok rahat yenerdi bu Hollanda´yi. Hirvatistan, Bosna vs. Ciddiyim.

Bir kac pozisyon bulduk diye sokaklara mi dökülelim yani? Van Gaal´in kariyerine bi bakin. Hep yenilgilerle baslamistir

Evet yenerlerdi. Çünkü onlar bizden de iyi takım şu halimizle. Milli takım 2004 İsviçre maçından sonra hızla tükenmektedir. 2008 Fatih Hoca'nın ve bir kaç tavaffuk'un sonucudur. Elimizdeki kadro Hırvatistan'ın yarısı etmez. O yüzden Hollanda maçından bağımsız olarak bu takımın Avcı ile performansını artırdı. geriye gitmedi. Takımda toplam kalite çok düşük. Mesela bütün santraforları toplasan bir Hakan Şükür etmez. Volkan-Arda ve Selçuk dışında hiç bir oyuncu 2002 kadrosunda olsa ilk 11'i zorlayamazlardı. Bu 3 isimde muhtemelen Rüştü, Tugay ve Hasan şaş'ı kesemezlerdi.

avcı şu an it gibi dua ediyodur şu maçı selçuk a gerek kalmadan bitireyim diye...bi sonraki maça selçuk sakat olsa bile oynatacak bakın görün..sırf medya baskısına boyun eğmedi dedirtmek için bu maç oynatmayacak.ah ulan rakip estonya değil de romanya olacaktı ki görürdüm o artisti.fenerliler bile yani mal olmayan fenerliler bile bu işe saçmalık diyebiliyolar o derece

Avci'nin herhangi bir hocadan daha iyi oynatmasi, milli takimin gercek potansiyelini sahaya yansittigini gostermez ki.

Ben daha çok kadromuzun kötü olmasına bağlı olarak potansiyelin üstünde dedim. 35. sırada bir milli takımız sıralamada. Bu sıralama bence kado kalitemizle de doğru orantılı. Bunu artırmak Avcı'dan çok kulüplerin elinde. Galatsaray bunu artırabilir mesel ve inşallah artıracak. Avcı, Selçuk tercihi hariç herşeyi elinden geldiğince ii yapmaktadır bana göre.

Bu maçta oynatmasını ben de beklemiyordum ama rakibimiz Estonya yerine Romanya olsa bugün kesin 11 olurdu.

Avcı haklı çıkartmaya çalışıyor şu an kendini..

Selçuk İnan oynasa da oynamasa da sahada Türk milli takımı oldukça her kim olursa olsun desteklerim. Avcı'nın kararları için ona küfür ederim ama milli takımımızın başarısı içinde o kadar desteklerim.

Selcuk büyük ihtimalle sonradan oyuna girer..Avci medyanin baskisi altinda kalmadim süsü veriyor :b5:

Medya niye bu kadar bu olayi abartti anlamadim

Anlamadim birsey var.

"yeni jenerasyon... yeni bi yapilim, genc oyuncular ile, ilere yönelik planlarimiz var.."

Tamm anladim, güzelde...

34 yasinda Emre ne Is?

Selcuk büyük ihtimalle sonradan oyuna girer..Avci medyanin baskisi altinda kalmadim süsü veriyor :b5:

Medya niye bu kadar bu olayi abartti anlamadim

Evet aslında Selçuk'a da hocaya da zarar. İyi oynasa mesela Avcı araya gidecek. Kötü oynsa alın size Selçuk denecek. İkisi üzerinde de baskı arttı. Kamuoyu da Hoca da karşılıklı hata yaptı.

Anlamadim birsey var.

"yeni jenerasyon... yeni bi yapilim, genc oyuncular ile, ilere yönelik planlarimiz var.."

Tamm anladim, güzelde...

34 yasinda Emre ne Is?

Bu tutarsiz, sacma aciklamalar Selcuk'u oynatmamasindan daha vahim aslinda. Avci'nin daha zeki biri oldugunu dusunurdum.

Selçuk oynamasın gaddarın biri tekmeyi çekecek sakatlanacak boşu boşuna bırakın ne halleri varsa görsünler Umutta o kadar koşmasın insanı Milli Takıma düşman ettiler var mı böle bişi arkadaş yav

Selçuk İnan'ın oynamaması Galatasaray için avantaj,milli takım için dezavantaj.Bugün ters bi skor çıkarsa Abdullah Avcı yaptığı hatanın hesabını zor verir.

Üst Alt