İlk 11′imiz Belli Oldu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlk 11′imiz Belli Oldu

AW: Selçuk İnan Yine 11'de YOK!!!

Abdullah hoca tesekkürler. En azindan oyuncumuz sakatlanmayacak. Gelecek sefer hic cagirmazsan daha güzel olur.

Cevap: İlk 11′imiz Belli Oldu!

Bu adam harbiden şaşırmış oynattığı kadroya bak 4 4 2 çıkacakmışız gibi gösteriyor güya ama umut'u sağda oynatacak bu adam harbiden fos.

Sercan Saraeri al sen anladın . Arda oyun kurucu mu mal İns Estonya alırda sanada yol verirler .

Niye inşallah kaybederiz falan diyorsunuz saçmalamayın fener taraftarınıza döndünüz iyice,onlarda Terim baştayken böyle diyordu.

Selçuk'un tabiki oynaması lazım bunu tartışan yok ama sonuçta sahaya çıkan ülkemizin takımı,her şartta kazanmasını isteriz.

Hollanda maçına Selçuk oynasa kazanacak mıydık ? Ben hiç zannetmiyorum.

valla ne diyeceğimi pek bilemiyorum. adam işi inada bindirdi. belki bu maçta problem olmaz rakibin zayıflığından ötürü, ama bu kafa yapısıyla biz bu gruptan çıkamayız bundan %100 eminim. bide bunu başımıza antrenör diye getirecektik, hakkaten allah korumuş bizi. aykutun saçları seyrek bir versiyonu bu avcı.

inşallah yeniliriz ne rezalet abi resmen futbolcularımız üstünde oyun oynanıyor.. inşallah yeniliriz de avcı ya tepkiler çığ gibi büyür yeter lan ne bu rezillik haddini bil avcı

Niye inşallah kaybederiz falan diyorsunuz saçmalamayın fener taraftarınıza döndünüz iyice,onlarda Terim baştayken böyle diyordu.

Selçuk'un tabiki oynaması lazım bunu tartışan yok ama sonuçta sahaya çıkan ülkemizin takımı,her şartta kazanmasını isteriz.

Hollanda maçına Selçuk oynasa kazanacak mıydık ? Ben hiç zannetmiyorum.

selçuk oynasa kesin kazanırdık demek ne kadar yanlışsa oynasada gene kazanamazdık demekte yanlış. sen en iyi olan oyuncunu oynatacaksın. asıl dogru olan bu. inşallah kazanrız. estonya sanki çok üstümüze gelecek. defansn önünde topalı oynatmakta lüks kaçmış.

Yaptığı şeyin izahı falan yok, resmen psikolojik savaş gibi oldu. Artık ego tatmini falan mı yapıyor ne yapıyor bu adam anlamıyorum. Selçuk bir süre milli takımı bırakıyorum dese hakkı yani. Abdullah Avcı ile hazırlık maçlarında bile nerdeyse oynayamadı adam bırak resmi maçı. Sen gel Türkiye'nin en efektif, yaratıcı orta saha oyuncusunu oynatma, formsuz Emre'yi, Topal kazmasını oynat.

-BİR SORU;

Eğer bu maç Arena'da oynansa ve maçın 60. dakikasında durum 0-1 filan olsa ne olurdu ? Allah'tan maç Arena'da değil.

İnşallah yeniliriz demek tabikide hos değil ama Milli takımın yenilmesini isteyenler Milli takımın iyiliği için istiyorlar bunu. Ben basımızda Aykut bile olsa yenilmemizi istemem ama isteyenede kızamam.

abi yakışmıyor da o adamda milli takıma yakışmadığını gösterdi. hazırlık maçlarında dedim ki herhalde diğer oyuncuları deniyor çünkü selçuk u biliyor sonuçta resmi maçlarda oynatır. şimdi görüyorum ki bizde 4-4-2 nin en önemli oyuncusu ve türk olarak orada oynayabilecek en iyi oyuncu.

Galatasaray üstünden oyunlar oynanıyor neden destekleyeyim ki? adamın psikolojisini moralini bozuyor resmen zaten kadroyuda emre ile yaptıkları konusunda ciddi haberler var..

ne demişler "kazandığın sürece haklısın" şimdi bu herif bu kadrolarla kazanmaya başlar ve devam ederse selçuk u tamamen silecek.. he bir daha almayacaksa tamam ya da selçuk kadar iyi biri oynayacaksa tamam. ama yok.

ayrıca forvette umut-burak ikilisi oynarken formsuz bir selçuk bile en az 2-3 gollük pas verir adamların trabzondan bir geçmişleri var ve bizim takımda da uyumları.. yerin böyle milli takım kadrosunu ve hocasını. yok böyle bir şey abi. çok sinirlendim

Bu akşamda puan kaybı yaşanırsa Avcı kendini kadıköye as bence.Hollanda maçında taktik icabı oynatmadım demiştin Selçuğu, bakalım bu maç için hangi aptalca yalanı uyduracaksın.

Cevap: AW: İlk 11′imiz Belli Oldu!

Tek bir sebebi var selcugu oynatmamasinin. Kendine medyadan korktu dedirtmek istemiyor

kesinlikle buna katılıyorum ama bunu yaratan kendisi, engelleyebilecekte kendisi. çıkar der selçuk u bu maç için düşünmüştük, hollanda maçı için stratejimize uymuyordu vs.. gibi.. yerseniz tabi..

ama kesinlikle dediğin gibi olduğunu düşünüyorum

Üst Alt