İlkay Gündoğan: “Son haftalarda Galatasaray’ı daha çok takip ediyorum” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İlkay Gündoğan: “Son haftalarda Galatasaray’ı daha çok takip ediyorum”

Bu adam da sanırım orta sahada net mevkisi olmayan adamlardan. Etrafında iyi oyuncularla çok iyi bir tamamlayıcı olur ama ortalama bir takımda bizim gibi, tek başına defansif olmaz, ofansif olmaz. 8 noda da, diğer adamlar iyi değilse, güç ve hız yönünden eksik bırakır gibi. Tam çözemedim ben. Çokca izlemiş arkadaşların analizini okumak isterim.
Çok yönlü ofansif orta saha.

Bu adam da sanırım orta sahada net mevkisi olmayan adamlardan. Etrafında iyi oyuncularla çok iyi bir tamamlayıcı olur ama ortalama bir takımda bizim gibi, tek başına defansif olmaz, ofansif olmaz. 8 noda da, diğer adamlar iyi değilse, güç ve hız yönünden eksik bırakır gibi. Tam çözemedim ben. Çokca izlemiş arkadaşların analizini okumak isterim.

Bu adam hayalet bitirici.bitirici derken sadece gol değil ,asistlerdede oyun yönlendirmesindede öyle.kamufle oluyor sallana sallana takılıyor gibi ama bianda hop atıyor attırıyor.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Orta sahaya aranılan lider bence ki Mesut gibi Türk sayılacak olması da çabası. Ama senelik 2-2.5 maaş 2+1 sözleşmeyi kabul etmez diye düşünüyorum ederse koy orta sahaya oyun aklın olsun senin.

Eğer gerçekten bu kadar sempati duyuyorsa bize Ali Koç için daha büyük hedef olur. Acun'la macunla bir araya gelip el altından abuk subuk paralar teklif ederler. Ruh hastaları...

Gelmez boşuna ümitlenmeyin.
Daha rahat 2 sene top class oynar.
Dortmund Bayern felan havada kapar.
Bize sıra anca 35 den sonra gelir.

Üst Alt