Inter'den Nelsson İçin Galatasaray'a Teklif Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Inter'den Nelsson İçin Galatasaray'a Teklif Geldi

25 Milyona daha iyisini bulabiliyorsanız kaçırmayın. Yoksa 20M’den aşağı gelmeyin.

Danimarka kimlik cüzdanı stoperler için +5 M zaten

Potansiyeli iyi, kendisini beğeniyorum. Gel gelelim kendini yeterince kanitlamamis bir defans oyuncusu için 25 falan uçuk rakamlar. Forvet olsa anlaşılır bir mebla.

Gelecek vaad edebilir dahada iyi olacak belki ama satılsın.

Yerli oynatmak zorundayız Türk sol bek yok sağ bekte yok 2 stoperi yabancı yapmak aşırı lüks. Sonra Berkan-Halil gibi ayaksızlara kalıyosun

Bunlarda tezzek gibi para var. Bi 20 Milyon € ateşlesinler.

Eminmisin? Conte bunlar yazin mecbur oyuncu satmali ve para harcayamazlar diye kacmadi mi? Birde gecen sezon 245,6 milyon zarar yapmislar

"Die Mailänder schlossen das Jahr 2020/21 mit einem Minus von 245,6 Millionen Euro ab, wie sie am Donnerstag bekanntgaben."

karakteri tek başına 5 eder,milli takıma çağrıldı sanırım o da ekstra 5, 10 m da bizim isteğimiz olsun ,eder 20 m. buna değecek bi oyuncu olduğunu düşünüyorum şuan için.bir sene sonra bambaşka bi fiyat edebilir.

10 m cash versinler diğer 10 iki transfer döneminde 5+5 olarak versinler.marcaoyuda 20 satabilsek 40 m euro şuan için bayaa iyi olur.ozan kabakla uygun paraya bi sol stoper alıp açığı kapayabiliriz yerlide bi oyuncu avantajımız olur.

Eminmisin? Conte bunlar yazin mecbur oyuncu satmali ve para harcayamazlar diye kacmadi mi? Birde gecen sezon 245,6 milyon zarar yapmislar

"Die Mailänder schlossen das Jahr 2020/21 mit einem Minus von 245,6 Millionen Euro ab, wie sie am Donnerstag bekanntgaben."
Pandemiden dolayı neredeyse herkes zarar etti. CL'yi kazanan Chelsea bile 180 Milyon zarar açıkladı geçen.

Ayrıca Inter de yazın sırf Hakimi ve Lukaku'dan 170 civarı para kaldırdı. Azıcık harcasınlar yani, 20 Milyon nedir ki bunlar için çerez parası.

Danimarka milli takımında oynayan genç stoper şu tanım yeterli zaten.
Sadece oynamasından ziyade asıl faktör İskandinav stereotype , iş ahlakı üst düzey , serin kanlı ve lider özellikli bir karakter olması. Agger , Kjaer tarzı direkt. Temel altyapı eğitimi desen o da çok iyi , bize gelmeden hali hazırda iki sezon top oynamış çocuk. Oyuncu yetiştirip satma konusunda marka bir kulüp olsaydık 50 kağıttan aşağı gitmezdi zaten.

Takımda en az problemli diyebileceğimiz yer stoper tandemi iken orayı da bozmak doğru olmaz şu aşamada...

Karakteri, devamlılığı, dsiplini, sorumluluk anlayışı 10 numara. Ancak bir stoperden beklenecek; yerden-havadan kesicilik, top kullanma gibi özellikler bakımından 'elit' seviyeye ulaşabilecek potansiyeli pek göremiyorum kendisinde...

Normalde 15 ve üzeri tekliferin derhal değerlendirilmesinden yana olurum ama kulüpteki futbol aklına güvenemediğim için böyle bir hamle şimdi yapılmasın bence. Nelsson' u gönderip, tecrübeli vs diye PVA un, yahut kimseyi bulamayıp son dakika Assuncao' nun stoper versiyonunu bulup getirmeleri gibi bir tehlike mevcut zira!..

kesinlikle denayeri istemiyorum geçen izledim hala zayıftı kafa toplarında cok basit vurdurdu gol yediler. 26 yaşına gelmiş satmak da pek mümkün olmaz o dkdan sonra. nelsson gibi adamlar bulmak lazım

Takımda en az problemli diyebileceğimiz yer stoper tandemi iken orayı da bozmak doğru olmaz şu aşamada...

Karakteri, devamlılığı, dsiplini, sorumluluk anlayışı 10 numara. Ancak bir stoperden beklenecek; yerden-havadan kesicilik, top kullanma gibi özellikler bakımından 'elit' seviyeye ulaşabilecek potansiyeli pek göremiyorum kendisinde...

Normalde 15 ve üzeri tekliferin derhal değerlendirilmesinden yana olurum ama kulüpteki futbol aklına güvenemediğim için böyle bir hamle şimdi yapılmasın bence. Nelsson' u gönderip, tecrübeli vs diye PVA un, yahut kimseyi bulamayıp son dakika Assuncao' nun stoper versiyonunu bulup getirmeleri gibi bir tehlike mevcut zira!..
Allah akıl fikir versin

Üst Alt