Iosif Rotariu: "Ne Morutan ne de Cicâldău Galatasaray'a hazır değildi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Iosif Rotariu: "Ne Morutan ne de Cicâldău Galatasaray'a hazır değildi"

Iosif Rotariu, Rumen oyuncuların Türkiye'de oynamaya hazır olmadığına inanıyor

1990'larda eski bir Steaua oyuncusu olan ve aynı zamanda Galatasaray ve Bakırköyspor'da Türkiye şampiyonasında da oynayan Iosif Rotariu, Petrila'nın şu anda yurt dışı transferine hazır olmadığına inanıyor.

"Ne Morutan ne de Cicâldău Galatasaray'a hazır değildi. İspanya'da Real ve Barca neyse Türkiye'de Galata odur. Her sezon şampiyon olmayı ve Şampiyonlar Ligi gruplarına gitmeyi hedefliyorlar. Şu an için Rumen futbolcuların bu kadar yüksek bir seviyeye hazırlandığını düşünmüyorum.

Dünyanın ilk beşi kadar değerli olmayan Türkiye şampiyonasından bahsediyor olsak da Galatasaray'ın bir geçmişi ve performansı var ve bence Galata ya da Fener'in hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak oyuncumuz yok. hedefleri.

Türk basını, orta saha oyuncusu Claudiu Petrila'nın Türkiye'nin iki büyük kulübünün gözünün önünde olduğunu duyurdu: Fenerbahçe ve Galatasaray.

Petrila birçok özelliğe sahip bir oyuncu ama Türkiye'deki büyük kulüpler her zaman çok üst düzeyde onaylanmış, kısa vadede hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek deneyimli oyuncular getirdi" dedi .

Sport.ro

Üstadım keşke seni dinleyeydik yav
adam mosurtan ve casperın foyasını önceden döktü ortaya kimse de inanmadı helal olsun ne diyim

Morutanı bilmiyorum ama Cicadan zarar etmeyiz.

Ve evt ikisi de bize hazir degildi fakat plan da buydu, 21-23 yas arası eksikleri olan oyuncuları alıp seviyelerini yukseltip shutlamak.

Ilk geldiklerinde boey baris kerem mohamed hicbiri bize hazir degildi. Kerem haric hala hazır degiller. Keremin bile hala birçok eksiği var.

Üst Alt