iPhone 13 Tahmini Fiyatları Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 13 Tahmini Fiyatları Belli Oldu

bunların hepsi teknik dersler. estetik felsefi bir konudur.
Hocam endüstriyel dizayn başlı başına estetiktir.
Teknik dersler senin programlarda öğrendiğindir
Estetiği olmayan bir şey zaten dizayn olmaz,sıçmık olur
Çaydanlıktan bardağa estetik içermesi gerekir .Bunu kullanıcı dostu olarak dizayn etmek felsefesidir zaten.

Endüstriyel dizayna en iyi örnek battle ww dir
Dünyada herkes kalemimi kağıttan kaldırmadan bu arabayı çizebilir .herkesin zihninde yer etmiştir.

Başarılı felsefesi olan dizayn budur

şimdi milyonlarca kişi o ne biçim araba diyebilir ,bunda da sorun yoktur ama endüstriyel dizaynda mukemmel bir başarıdır

Hocam endüstriyel dizayn başlı başına estetiktir.
Teknik dersler senin programlarda öğrendiğindir
Estetiği olmayan bir şey zaten dizayn olmaz,sıçmık olur
Çaydanlıktan bardağa estetik içermesi gerekir .Bunu kullanıcı dostu olarak dizayn etmek felsefesidir zaten.
katılmıyorum ama bu baslık bu tartısma icin uygun degil. konuyı mesgul etmeyelim.

endustriyel tasarım egitiminde estetikle ilgili bir ders yok yalnız.
Ben hali hazırda endüstriyel tasarımcıyım zaten , bana mı anlatıyorsun neyin olup olmadığını ? Estetik diye ders olmaz zaten spesifik olarak , gözünü ve bakış açını değiştirecek yönde seni eğiten dersler var. Dersi geçtim zaten resim, heykel gibi bölümlerle iç içe eğitim alıyorsun , otomatikman estetik algı oluşuyor. Senin gibi kalitesiz bir troll için fazla bir açıklama oldu da neyse.

Ben hali hazırda endüstriyel tasarımcıyım zaten , bana mı anlatıyorsun neyin olup olmadığını ? Estetik diye ders olmaz zaten spesifik olarak , gözünü ve bakış açını değiştirecek yönde seni eğiten dersler var. Dersi geçtim zaten resim, heykel gibi bölümlerle iç içe eğitim alıyorsun , otomatikman estetik algı oluşuyor. Senin gibi kalitesiz bir troll için fazla bir açıklama oldu da neyse.
alaylı endüstriyel tasarımcısın heralde

Çok pahalı olmuş ya. Bizdeki vergili fiyatlar saçma zaten de yurt dışında da teknolojik ürünlerin fiyatları giderek yükseliyor.

Iphone 7 kullancısı olarak telefonu değiştirmem lazım. Büyük telefon sevmediğim için mini almayı düşünüyorum 13 bu fiyata gelirse asla almam. 12 mini alır geçerim. Aslında flip 3 de aklımı çelmiyor değil.

zflip3_carousel_marketingsinglekv_ex_mo.jpg

o igrenc centige ragmen bu telefon nas bu kadar satiyor lan

adamlar bildigin yillardir cirkin bir telefon sürüyor piyasaya

samsung gibi ufak bir delik acmak yerine full o igrenc seyi koyuyorlar

kimse de cikip sorgulamiyor bunu

cok zevksiz insanlar var

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Samsung s22 de ekran içine gömülü ön kameraya geçiyor

Çok pahalı olmuş ya. Bizdeki vergili fiyatlar saçma zaten de yurt dışında da teknolojik ürünlerin fiyatları giderek yükseliyor.

Iphone 7 kullancısı olarak telefonu değiştirmem lazım. Büyük telefon sevmediğim için mini almayı düşünüyorum 13 bu fiyata gelirse asla almam. 12 mini alır geçerim. Aslında flip 3 de aklımı çelmiyor değil.

zflip3_carousel_marketingsinglekv_ex_mo.jpg
Bu biraz hesap makinesi gibi duruyor ya

kullanilacak bir telefon 6 7 binden basliyor iphone olmasada huawei xiamoi bile ust segmentleri 10 bine dayandi iphone iki katina satmasi dogal firmalara degil kura ve vergilere kizmak lazim

Üst Alt