iPhone 7 Almak İçin, Geceden Kuyruğa Girdiler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 7 Almak İçin, Geceden Kuyruğa Girdiler!

iphone-7-almak-icin-geceden-kuyruga-girdiler-196162-5.jpg

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bu sabah saatler 00:00'ı gösterdiğinde Türkiye genelinde satışa çıktı. Her sene olduğu gibi bu yıl da yeni iPhone'ları satın almak isteyenler sıraya girdi, uzun kuyruklar oluşturdu.

Teknoloji devi Apple'ın son akıllı telefonu iPhone 7, 13 Ekim'i 14 Ekim'e bağlayan gece saat 00.01 itibariyle tüketicilerle buluştu. Mağazanın Bursa, İstanbul veAnkara'daki merkezi şubelerinde satışa sunulan iPhone 7 gece saatlerine ve soğuk havaya rağmen yoğun ilgi gördü.

Mağazanın Bursa şubelerinde stoktaki iPhone 7'ler bir saat olmadan tükendi. Büyük bir hayran kitlesine sahip olan iPhone, 3 bin 249 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu.

Teknoloji mağazasının Marmara Bölge Yöneticisi Remzi Taşkın gece saatlerinde başlayan satışla ilgili yaptığı açıklamada, "Oldukça yoğun bir ilgi var. Gayet başarılı bir şekilde satışı gerçekleştiriyoruz. Gece saatlerinde olmamıza rağmen vatandaşlar mağazamıza akın etti. Satış hedeflerimiz oldukça yüksek ancak şu an talebi karşılama konusunda bile endişeliyiz" dedi.

Vatandaşlar mağazanın gece satışı başlamadan saatler önce sıraya girdi. Iphone 7'yi ilk alan olmak için birbirleriyle yarışan vatandaşlar mağazaya girer girmez kasaya yöneldi. İlk Iphone 7 sahibi olan Ayhan Uzun, " Yaklaşık iki saat önce buradaydım. Eşim ve kendim için iki adet aldım. İlk sahibi ben olduğum için çok mutluyum" dedi.

iphone-7-almak-icin-geceden-kuyruga-girdiler-196165-1.jpg

ben arabayı 3 aydır bekliyorum , telefon almak için sıraya giren orda sabahlayan adamları anlamak mümkün değil.

Eskiden ben de sizin gibi dusunurdum. Elestirirdim bu tarz insanlari (bu tarz derken , maddi imkansizliklardan sikayet edip yine de telefonda , bazisi arabada ,kamerada vb. luksten vazgecemeyen) , fakat sonra biraz dusundum ve biraz da caktirmadan konustum samimi olduklarimla

Su sonuca vardim , 2 gram daha cok sikinti cekerim ama son model telefonum var derim ,bunun bana manevi kazanci daha cok diye degerlendirme yapanlar var . Cok yadirgamiyorum

Psikolojik olarak , bir insan gorunen seylerde ne kadar denklik sagladigini hissederse , kendini o toplumda o denli dogru yerde konumlandiriyor zihninde

Bu gelismekte olan toplumlarda, gelir adaletsizligi ve humanistligin dusuk oldugu , paranin hakimiyeti olan toplumlarda daha da baskin gorunuyor

Hani deriz ya hep , cok daha yuksek milli geliri olan ulkelerde millet hala iphone 4 lerle geziyor diye , bu gorus meselesi biraz da.

Ben bu kisa hayatta yasanabilecek tum tatillerin , elde edilebilecek tum teknolojik lukslerin imkanlar dahilinde sahiplenilmesi fikrine daha cok paye vermeye basladim son zamanlarda , tuketim toplumuymus ,amerikan etkisiymis , marka kandirmacasiymis , e tamam , olabilir , ne kadar yasiyoruz ki ? Hep bir sikayet icinde mi olalim , krediyse kredi , ceksin alsinlar

Bu tip cihazlari alinabilecek en ucuz ulkeden mal etmek onemli olcude fiyati dusuruyor , gerci kur artti , kayit parasi var, ama ust model ve yuksek kapasiteli alinacaksa fark buyuyor

Amerika ya da dubai ,hong kong .. Avrupa olacaksa ingiltere

Bir telefon alırken düştüğünde çalındığında hayatınız kararacaksa almayın derim.Telefona vereceğiniz para hayat standardınızda önemli gerilemeye yol açacak kadar sizi maddi anlamda zorluyorsa, ailenize yük bindiriyorsa almayın.

Kendinize şu soruyu sorun , bu telefonun hangi özelliklerini kullanacağım , benim ihtiyacım olan nedir?

Samimi olarak söylüyorum ki ben dh, gsmarena, phonearena, engadget , verge vb siteleri günlük takip eden birisiyim.Samsung , iphone pekçok diğer telefonu kullanma ve inceleme imkanım oldu.

Şu an ideal olarak çok ucuza bir note 4 yada iphone 5s bulabilirsiniz.Sony xperia z compact alınabilir.Bu telefonlar sizi üzmez ve kullanımları da çok pratiktir.Maliyeti de 2bin tl'nin çok altındadır.

Son düzenleme:
Bir telefon alırken düştüğünde çalındığında hayatınız kararacaksa almayın derim.Telefona vereceğiniz para hayat standardınızda önemli gerilemeye yol açacak kadar sizi maddi anlamda zorluyorsa, ailenize yük bindiriyorsa almayın.

Kendinize şu soruyu sorun , bu telefonun hangi özelliklerini kullanacağım , benim ihtiyacım olan nedir?

Yeri geliyor o parayı akşam yemeğine veriyoruz Melih hocam cimriliğe gerek yok.

-Tapatalk-

Eskiden ben de sizin gibi dusunurdum. Elestirirdim bu tarz insanlari (bu tarz derken , maddi imkansizliklardan sikayet edip yine de telefonda , bazisi arabada ,kamerada vb. luksten vazgecemeyen) , fakat sonra biraz dusundum ve biraz da caktirmadan konustum samimi olduklarimla

Su sonuca vardim , 2 gram daha cok sikinti cekerim ama son model telefonum var derim ,bunun bana manevi kazanci daha cok diye degerlendirme yapanlar var . Cok yadirgamiyorum

Psikolojik olarak , bir insan gorunen seylerde ne kadar denklik sagladigini hissederse , kendini o toplumda o denli dogru yerde konumlandiriyor zihninde

Bu gelismekte olan toplumlarda, gelir adaletsizligi ve humanistligin dusuk oldugu , paranin hakimiyeti olan toplumlarda daha da baskin gorunuyor

Hani deriz ya hep , cok daha yuksek milli geliri olan ulkelerde millet hala iphone 4 lerle geziyor diye , bu gorus meselesi biraz da.

Ben bu kisa hayatta yasanabilecek tum tatillerin , elde edilebilecek tum teknolojik lukslerin imkanlar dahilinde sahiplenilmesi fikrine daha cok paye vermeye basladim son zamanlarda , tuketim toplumuymus ,amerikan etkisiymis , marka kandirmacasiymis , e tamam , olabilir , ne kadar yasiyoruz ki ? Hep bir sikayet icinde mi olalim , krediyse kredi , ceksin alsinlar

Dünya malı dünyada kalır o kısımda hemfikiriz de. Askeri ücrete calısıp 4bin liralık telefonu kullanan insanı anlamam mümkün olmayacak.

Gösteriş meraklısıyız. Ev-araba-eşya-telefon-giyim-kuşam bir çoğunun altında aman millet ayıplamasın , beğensin mantığı yattığına inanıyorum

çocukken hani komşunun çocuğunda görüp aynısını ailenden istediğin gibi bişey

Yahu manevi tatmini teknolojik alette arayan adam hangi şartlarda mutlu olabilir? Durum çok açık 2 bin lira kazanıp 4 bin liralık telefon kullanan adam/kadın eziktir kendince bunu kapatmaya çalışır ama bu haraketi varoşluğunu daha da ortaya döker fazlası değil.

Üst Alt