iPhone 7 Almak İçin, Geceden Kuyruğa Girdiler! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone 7 Almak İçin, Geceden Kuyruğa Girdiler!

Faturalımı? Faturalı soygundur be

Faturasız nasıl oluyor bilmiyorum. Öğrenciyken kullanıyordum. Belki daha avantajlıdır bilmiyorum ama kafam rahat. Aylık 80 TL veriyorum kafamda soru işareti kalmıyor. Hayat çok pahalı, gidip biryerde orta halli yemek yesen 20 TL veriyorsun. O yüzden 80 TL aylık bence çok değil. Tabi kazandığın miktar ile de alakalı bir durum. Şükürler olsun öyle sıkıntılarım yok. Allah olmayanlara da versin deyip kapatayım konuyu.

Topyekün ülkece ekonomik olarak zorlanmayan, fakirliğin az olduğu, hatta hiç olmadığı günler görebilecek miyiz acaba :( Dertlendim yine.

Faturasız nasıl oluyor bilmiyorum. Öğrenciyken kullanıyordum. Belki daha avantajlıdır bilmiyorum ama kafam rahat. Aylık 80 TL veriyorum kafamda soru işareti kalmıyor. Hayat çok pahalı, gidip biryerde orta halli yemek yesen 20 TL veriyorsun. O yüzden 80 TL aylık bence çok değil. Tabi kazandığın miktar ile de alakalı bir durum. Şükürler olsun öyle sıkıntılarım yok. Allah olmayanlara da versin deyip kapatayım konuyu.

Topyekün ülkece ekonomik olarak zorlanmayan, fakirliğin az olduğu, hatta hiç olmadığı günler görebilecek miyiz acaba :( Dertlendim yine.
Fiyat açısından değil agha faturalı da 50 ye anlaştın diyelim mutlaka o aysonu extrene 70 lira olarak yansıyor nerden ne ekliyorlar kim bilir turkcellde böyle enazından.

Sonra bu ülkede vergi oranları neden yüksek.Sen tutup kredi çekip gece yarısı kuyrukta beklersen bu ülkede dar gelirli kesimin olduğuna devleti inandıramazsın.Bunlar yüzünden olanda sen ben gibi asgari ücrete talim edenlere oluyor.

Fiyat açısından değil agha faturalı da 50 ye anlaştın diyelim mutlaka o aysonu extrene 70 lira olarak yansıyor nerden ne ekliyorlar kim bilir turkcellde böyle enazından.

Ben Vodafone kullanıyorum. 80 TL lik tarifem var. 75 oluyor 80 olmuyor. İndiirm falan oluyor cüz-i miktarlarda. Hiç sorun yaşamıyorum. Birde Turkcell hattım var iş için ekstra kullandığım. Onda dediğin olay oluyor. Sözde 40 TL ödeyeceğim ayda ama 50 nin altında sanırım 2 defa ödedim bugüne kadar. Operatörlerle alakalı olabilir o durum.

Tepemizdeki doyumsuz fakirler ne zaman doyarsa bizim gibi garibanlara da fakirliğin olmadğı günler gelir.

Ne alacaksın Renkdaş.Kesin markası Vw dir diye tahmin ediyorum.En çok bekleten marka çünkü talep yoğun olduğu için.
Dün GLA aldım açıkçası bu süreçte mercedes ile yaşadığım sıkıntıyı anlatsam hikaye olur , gördüğüm kadarıyla mercedes -benz türkiye çok amatörce yönetiliyor hatta Doğuş grubundan da öte.Borusan ( Bmw) benim gözüme daha profesyonel geldi diyebilirim..

Note 7 sıçtığı için 7 çok satar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

satmaz.. bence iphone da artık bir duraklama dönemine girecek..

note kullanıcısı olarak iphone kesinlikle benim için note serisinin yerini tutmaz.. note 7 olmazsa 5 olur.. o da olmadı 4 veya başka note olur ama iphone olmaz..

bu ilk günden telefon kuyruğuna giren barzolara gelirsek, onlar sadece iphone değil, muhtemel bütün problemleri de satın almış oldular dün..

hala telefonun çıkar çıkmaz alınmaması gerektiğini çözemedi bazı insanlar..

Ben telefonlari yurt disindan aliyorum , bu da ya birlesik arap emirlikleri ve bosna gibi ulkelerden ya da amerikadan oluyor , 7 yi aldigimda 10 uncu iphone um olacak 2007 den beri , hepsini yurt disindan aldim

Aldigim anda zaten turkiyeden almaya oranla 30-35% arasi avantajliyim . Hele eskiden 2009-2010 filan , dolar neredeyse TL ile ayniydi , kayit parasi yoktu bir donem . Simdilerde bunlar pek lehte degil ama yine de kabaca soylemek gerekirse 4.500 TL lik telefonda en az 1.000-1.250 lira daha dusuge mal edersiniz

Ama is burada bitmiyor , o telefon halen deger sahibiyken , 1 sene sonra yeni modeli yurt disindan almadan evvel 1 sene evvel aldiginizi yurt icine satmalisiniz. Mutlaka "ama bu yurt disi.." diye fiyat kirmak isteyenler olacaktir ama emin olun ekrani kirik olmayan , jailbreak yapilabilir veya yapilmis durumda , kayit sorunu yasatmayacak bir telefon hemen hemen 1 sene once aldiginiz fiyata alici bulacaktir

Ve o parayla yine ic piyasadan onemli olcude dusuk fiyata yeni modeli yurt disindan alacaksiniz .Bu degisimler esnasinda eksiye gecebilirsiniz ama model yenilemenin en dogru zamanlama dongusu ve sistemi budur

Mesela iki apple store dan kiyaslama yaptim ,cogu kisinin isteyecegi parlak siyah model , ki 32 GB ligi yok , 128 GB si (plus) 2.830 liraya mal oluyor kayit ucreti dahil.

Havale ile turkiye apple store fiyati ise 4.030 lira , yani bu modelde 1.200 TL fark olusuyor . Tabi amerikadaki garantinin turkiyede gecmedigini hatirliyorum yanlis bilmiyorsam

Fakat ben olusan fiyat farkinin garantiden onemli oldugunu dusunenlerdenim , kisaca alternatiftir iste , dileyen diledigi yontemle alabilir

Dün GLA aldım açıkçası bu süreçte mercedes ile yaşadığım sıkıntıyı anlatsam hikaye olur , gördüğüm kadarıyla mercedes -benz türkiye çok amatörce yönetiliyor hatta Doğuş grubundan da öte.Borusan ( Bmw) benim gözüme daha profesyonel geldi diyebilirim..

Hayırlı olsun.Güzel araba.Dediğim gibi Vw de bu konuda çok sıkıntılı.Bende 3.5 ay beklemiştim aracı.Amg mi aracınız yoksa normal mi aldınız.

Mesela iki apple store dan kiyaslama yaptim ,cogu kisinin isteyecegi parlak siyah model , ki 32 GB ligi yok , 128 GB si (plus) 2.830 liraya mal oluyor kayit ucreti dahil.

Havale ile turkiye apple store fiyati ise 4.030 lira , yani bu modelde 1.200 TL fark olusuyor . Tabi amerikadaki garantinin turkiyede gecmedigini hatirliyorum yanlis bilmiyorsam

Fakat ben olusan fiyat farkinin garantiden onemli oldugunu dusunenlerdenim , kisaca alternatiftir iste , dileyen diledigi yontemle alabilir
Orada yazan fiyata vergide ekleniyor yanlış hesapladın sanırım.3000 tl üzerine denk geliyor ben yeni getirttim abd'den.

apple yanlış yapıyor en alt versiyonuna en az 5 bin tl fiyat çekmeli. bulmuşsun kerizi son tüyüne kadar yolacaksın ...
sistem özellikleri 1500 tl civarında bir android telefondan bile kötü.
sırf işletim sistemine o parayı verene Allah akıl fikir versin.

Son düzenleme:
apple yanlış yapıyor en az 5 bin tl fiyat çekmeli. bulmuşsun kerizi son tüyüne kadar yolacaksın ...
sistem özellikleri 1500 tl civarında bir android telefondan bile kötü.
sırf işletim sistemine o parayı verene Allah akıl fikir versin.

ne alıyorsun pc mı alıyorsun sistem özelligine bakıyorsun ne alıyorsun kamera mı alıyorsun megapixele bakıyorsun ne alıyorsun tablet mı alıyorsun kocaman ıstıyorsun

Üst Alt