iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

iPhone X | iPhone 8 | iPhone 8 Plus | 20.00 | 12 Eylül

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Guzel birsey ciksada alsak

Yakında dahili programla katlanıp çakmak cebinde yada rulo haline gelip kalem gibi ceket iç cebinde taşınabilecek şeffaf silikon ekranlı ve standart işlevselliklere ek olarak olarak uydu receiver, hatta ikizleri arasında sanal solucan kanallar kullanarak sadece bağlı hatlar arasında min 512+bit şifreleme ile bağlantı kurabilen versiyonlar yolda..
Çalışmalar hızla devam ediyor.

Yakında dahili programla katlanıp çakmak cebinde yada rulo haline gelip kalem gibi ceket iç cebinde taşınabilecek şeffaf silikon ekranlı ve standart işlevselliklere ek olarak olarak uydu receiver, hatta ikizleri arasında sanal solucan kanallar kullanarak sadece bağlı hatlar arasında min 512+bit şifreleme ile bağlantı kurabilen versiyonlar yolda..
Çalışmalar hızla devam ediyor.

Ha bu arada en önemli olanı unuttum..
Wireless Charge ile 12W ile 220W seçenekleri ile Kamusal resmi alanlarda ücretsi ve sınırsız şarj üniteleri ile şarj yaygınlığı planlanıyor.
Otobüsler, kafeler feribotlar vs..

W değil V olacak ufak bir düzeltme

Haklısın, doğrudur.. düzeltme için de teşekkürler..
yazdıktan sonra farkettim ama o kadar çatlak su kaçırmaz, nasılsa burada bu konu ile ilgilenecek seviyede olan çoğu kişi zaten, Volt ile Watt arasındaki, yani cihazın güç giriş birimi ile çıkıştaki değişken işlevli performans birimi arasındaki farkın farkında olduğunu varsaydığımdan herkes üzerinde fazla durmaz demiştim.
Ama gene de düzeltmek faydalı oldu tabii ki..
Teşekkürler.
Ayrıca, Adminler hataları düzeltmek için var dimi emmoğlu.

Son düzenleme:
Yeni space versiyonların işlevlerine detaylandırmak gerekirse;

Full silicon bodyler,programlı kalıp ergonomilerin yanısııra, kullanıcılar tarafından set ergo fonksiyonu ile 15-20 sn arası sabit pozisyonlarda tutulup hafızaya alınarak yeni kalıp alternatifleri de üretebilecekler. Yani set ergo ile katlanmış dirseğe yapıştırılıp veya göz yuvalarına bastırılıp 15-20sn. civarı sabit tutularak sınırsız ergo kalıplar üretebilecekler.

Satelite reveiver de kapalı alanlarda bile ses bağlantısı kuran uydu telefonlarının upgrade i olarak kapalı alanlarda bile aldıkları sinyalleri görüntü sinyaline dönüştürerek ücretsiz TV hizmetinden heryerde faydalanabilecek. Ayrıca artık internet için GSM altyapı gerekliliğine de ihtiyaç kalmayacak uydunet teknolojisi bir sistemle isteyen dağbaşında bile doğrudan fiber+ internete kavuşabilecek. Sadece Uydu sahibi şirket veya ülkeye cüz'i bir vergi benzeri kullanım bedeli ücreti olacak.

İkiz telefonlar, yani benzer teknolojiye sahip cihazlar arasında iletişim sağlamak için GSM kartı kullanımı mecburiyeti tarih olacak. Dileyen GSM üzerinden görüşebilir, ama dileyen VIP bağlantı ile cihazdan normal arama yapar gibi harici bir sanal ağ üzerinden benzer abonelerle doğrudan bağlantı kurulabilecek.
Ama kripto özelliği için; terörle mücadele gereği bu hizmetin kulanımının özel yasalar tarafından düzenleneceği kesin gibi bence..

Son düzenleme:
5610K; 30 gün civarı SB, ~36 saat media play yeterli bana..

Daha evvelde Philips xen 909k vardı o da çok yakın özelliklere sahipti.

Bir İPhone kullanıcısı olarak söylüyorum, Apple dünyanın en overrated markalarından biridir. PR faaliyetleri olağanüstüdür başarısı PR dan gelir, İPhone 8 in içine bok koysalar yine de tüm dünya alır. PR ın gözü kör olar inşAllah

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt