Işıl Alben Galatasaray'dan Ayrıldığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Işıl Alben Galatasaray'dan Ayrıldığını Açıkladı

Duygusal davranamayacağım kaptanı seviyoruz ama çok fazla maaş alıyordu. Artık eskisi gibi Fowles'lere Taurasi'lere milyon dolarlar verme dönemi bitti. Çünkü EL şampiyonu olsan bile maddi anlamda getirisi olmuyor. Ekaterinburg, Kursk gibi zengin Rus takımları varken de şampiyon olmak imkansız gibi.

Işıl'ın maaşının düşürülmesini birkaç sene önce de demiştim GSbasket forumunda. Orada bir tane Işıl fanboyu admin var 3 ay ceza vermişti kaptana nasıl böyle dersin diye. Kafalara gel :)

Maalesef amatör branşlarda bütçe azalması olacak, keşke olmasaydı tabi ama ülkenin ve kulübün ekonomik şartları belli. Fb bile bütçede büyük bir kesintiye gidiyor amatör branşlarda. Bizde onlar gibi sponsorlar olmadığı çok daha normal karşılıyorum.
Gsbasketten bunun için atılmıştım kadın bildiğin foruma üye olup mesaj atmıştı hatırlarsan

Kankası nevriyeyle tagar üstünden bir sürü komisyon cukkaladı

Ayrıca ilk fırsatta Rusya’ya kaçtı

İndirime de yanaşmadı uzatılmadı dediği sözleşme uzatılsa Çukurova’nın yıllık maaş bütçesini ona bağlayacaktık

Gerçekler acıdır ışıl futbolun Selçuk inanıdır

Kariyeri bitecek şutunu geliştiremedi ayrıca hiç soğukkanlı değil

Gerçek yuvasına gitti sonunda kurtulduk

Kadın basketin ruhu o değil Ekrem memnundur zira ışıl paraya ekrem hoca da armaya sadıktır...

Sen Abdi İpekçi'de veya Televizyon karşısında o maneviyatı yaşamamışsan sana bişey diyemem.

Gönderdiğim 1-2 youtube videosunu izlemeni öneririm
O hissiyatı hocalar oluşturdu menajerlerle iş tutan sözde kaptanlar değil sinan da ışıl da Fenerli nevriye de aynı

Ekran ve Ergin hocaları yoksa unutan iflah olmasın yoksa

Işıl Galatasaray tarihinin kadın basketbol da ki en büyük değeridir.

Buna Ekrem ve Cem Akdağ hoca da dahil. Geçelim o yüzden.

Sen Abdi İpekçi'de veya Televizyon karşısında o maneviyatı yaşamamışsan sana bişey diyemem.

Gönderdiğim 1-2 youtube videosunu izlemeni öneririm

Hadi öyle olsun, seneye uA ya beklerim tanisiriz hep ordayiz sen merak etme.

Sen bu Basketbol subesi bize nekadar a geliyor senede nekadar kaybediyoruz onu arastir renktas, sorna anlarsin beni.

Üst Alt