GSC Haber - Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Işıtan Gün: "Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları öncesi takımı tamamen kuracağız"

Olmaz öyle bir şey bence çünkü Işıtan Bey zaten takımla falan da transfer dönemi haricinde pek ilgilenmeyecektir. Tabii pek bir bilgim yok yönetim içindeki görevlendirmeden ama bence transferlerle Işıtan Bey ilgilenecek gibi o yüzden böyle diyorum. Normal dönemde Fortuna ile ilgilenir başkan. 9 aylık Eylül-Mayıs arasında da Elmas öne çıkar. Birbirlerinin ayağına basmazlar böyle olursa.

Bir de Hollanda'dan bayağı transfer yaparız gibime geliyor Işıtan Bey'in networkü sayesinde.
Bakın beyler böyle demişim zamanında da. Transfer görüşmeleri Işıtan Bey'de olur. Sene içinde aktif olmaz pek. Bu da yeter de artar bile aslında. Yönetim görevlendirmeleri güzel bir şekilde yapılmış görünüyor.

23152.jpg

Başkanlık eğitim işi değil, kabiliyet meselesi daha çok. Bu adamın ne gibi bir başarısı var ki? Gerçekten merak ediyorum. Avrupa’da sıradan bir takıma, başkanlık yapmak mı başarı? Acun bu takımın hisselerini almıştı yanılmıyorsam, bu ise başarı ve tecrübe, bizden uzak olsun.. başka başarısı varsa bir arkadaş da yazsa öğrenelim.. Google amca da pek bişey demiyor hakkında..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
.p

Genel kurul size bir değişim olsun diye teveccüh gösterdi. Ülkenin en vasıfsız yardımcı antrenörlerini getirdiniz. Oynamaları doğa kanunlarına aykırı oyuncuları takımda tuttunuz. 10 gün önceki seçimi tekrarlasak şu 10 günlük performansınızla seçilmeniz imkansız olurdu.
Burda elmascılar saldırıyordu bana vizyoner Başkan Burak Elmas diye vizyona bak Necati Selçuk yardımcı arda akbaba transfer ne değişti aynı tas aynı hamam Abdurrahim i Başkan yapsan aynı şeyi yapardı

Üst Alt