# İsmail Çipe - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# İsmail Çipe

Bir seneline yazin kiralik gitsin. Orda hatasiz oynarsa geri gelebilir. Adamin yasi baya yükseldi artik bir tüm sezon 1. Kaleci olarak gecirsinde görelim bundan bize alternatif olabilirmi diye.

Adamin 0 oyun ritimi var ve hatasini blackout olarak gecelim. Adamin aldigi maas ne kadardir? 100-150 bin TL falanmi aliyordur?

Arkadaşlar siz bir adama taktığınızda ya ölümüne övüp ya ölümüne yeriyorsunuz.

İsmail hep buydu dikkatli izlememişsiniz. Hep sakar sakar hareketler yapıyordu ama yememiştik. Hele topa çıkışları zaten facia.

Dursun ama kenarda ikinci kaleciye para falan verilmez.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sacma sapan alintilar yapma Refaik ben mi hata yap dedim adama suana kadar gayet iyiydi bizde hakkini veriyorduk. Onun disinda isteyen asar keser tutup niye elestiriyorsunuz diyemem hata yapan elestirelecek. Dun cipe varken ne fatih ozturku deniliyordu simdi yerden yere vuruluyor bu isler boyle ama biraz daha tutarli davranmak gerekiyor.

Sacma sapan alintilar yapma Refaik ben mi hata yap dedim adama suana kadar gayet iyiydi bizde hakkini veriyorduk. Onun disinda isteyen asar keser tutup niye elestiriyorsunuz diyemem hata yapan elestirelecek. Dun cipe varken ne fatih ozturku deniliyordu simdi yerden yere vuruluyor bu isler boyle ama biraz daha tutarli davranmak gerekiyor.
bu maçla beraber ismail çipe lig sonuna kadar kale de mi dursun yani

öyle yazmışsın soruma cevap verirsen sevinirim

tutarlı olmak lazım diyorsun yani kaleyi devralsın demek bu

bu haftalar itibariyle ismail çipe kaleye geçsin iddia ediyorum bjk bile geçer ligte

bu maçla beraber ismail çipe lig sonuna kadar kale de mi dursun yani

öyle yazmışsın soruma cevap verirsen sevinirim

tutarlı olmak lazım diyorsun yani kaleyi devralsın demek bu

bu haftalar itibariyle ismail çipe kaleye geçsin iddia ediyorum bjk bile geçer ligte
Burdan sana ekmek cikmaz cok zorlama.

Su hatadan sonra kaleyi alamaz ligde ve kupada bunu bilememe ihtimali yok kimsenin. Soyledigim su ki bu maca kadar basarili sinavlar vermisti.

Burdan sana ekmek cikmaz cok zorlama.

Su hatadan sonra kaleyi alamaz ligde ve kupada bunu bilememe ihtimali yok kimsenin. Soyledigim su ki bu maca kadar basarili sinavlar vermisti.
yahu ne ekmeği hayret bir şey

tutarlık olmak lazım diyorsun

hatay maçından önce ''hatay maçıyla kaleyi devralmalı'' diyorsun

hatay maçı oynanınca da tutarsız olup muslera ile devam diyorsun

asıl sen ve senin gibiler 1 günde vezir ilan edip 1 günde de rezil etmese daha güzel olacak renktaş

Futbolun en büyük bir gerçeği var ki bunu hem futbolcu ama daha önemlisi belkide burada orada dolaşan taraftar bir türlü öğrenemedi.

Futbolda dün yoktur bugünü vardır !!!

Dün iyi olan bugün de iyi olmalı. Olamıyorsa hadi kredisi olup yarın bari iyi olsun diye beklersin.

10 günlük hayatında 9 kere kötü bir kerede iyi ise yallah çöpehane köyüne.

Adam 1 tane hatalı gol yediği için çöp oldu. Dünyanın en çok kazanan 10 kalecisinden biri saçma sapan hatasıyla belki de gruptan çıkmamıza engel oldu ama "Onu kredisi bitmez" diyen tayfa eleştiri yapınca hemen hortluyor.

İsmail iyi-kötü olur onu bilemem ama ilk hatasından adamı asanlar Nando'ya 100 tane hatada yapsa kredisi bitmez diyecek kadar garip kafa yaşıyor.

Ya tutarlı olun ya da susun.

yahu ne ekmeği hayret bir şey

tutarlık olmak lazım diyorsun

hatay maçından önce ''hatay maçıyla kaleyi devralmalı'' diyorsun

hatay maçı oynanınca da tutarsız olup muslera ile devam diyorsun

asıl sen ve senin gibiler 1 günde vezir ilan edip 1 günde de rezil etmese daha güzel olacak renktaş

Ekzajere etme refik. Adamin hatasini beklemek yerine o gun itiraz etseydin keske postuma.

Sende kabul edersin ki bu maca kadar eli yuzu duzgun bir performansi vardi. Bu yuzden Hatay macinda da sinavi gecip kaleyi devralmasi fikrindeydim. Bu maca kadar ki gecen surecte uruguayli nin performansi bir tik atti ve ismail bu macta kotu bir performans gosterdi. Su noktadan sonra sansini kaybetmis oldu. Tutar tabirini herkes icin soyledim sana ozel degil. Dun fatih ozturk konusuna atilan mesajlara bakarsan anlayacaksin dedigimi. İsmaili hala yetenekli buluyorum ve silmedim ama artik bu sezon icin oynayamayacagi bir gercek. Bu saatten sonra sonra muslera yerine oynasin dersem asil sorun baslar. bu mac itibariyle bende yanildigimi belirtip aceleci davrandigimi soyleyerek elestirine kismen hak verip payimi cikariyorum bundan gocunmam. Burdan sana ekmek cikmaz dememimde sebebi budur . Evet ismail gibi bende hataliyim . Gunun galibi olarak ovunebilirsin bu isler boyle. Fazla tepki verdiysek affola ama sende biraz empati yapabilirsin. Ve Muslera'nin ilk hatasinda senden ayni sekilde alinti yapmayacagimi simdiden soyleyeyim pusuya yatmak tarzim degil. Ben dogru da hatali da olsa yorumlarima devam edecegim polemik pesinde olma niyetim yok.

Adam 1 tane hatalı gol yediği için çöp oldu. Dünyanın en çok kazanan 10 kalecisinden biri saçma sapan hatasıyla belki de gruptan çıkmamıza engel oldu ama "Onu kredisi bitmez" diyen tayfa eleştiri yapınca hemen hortluyor.

İsmail iyi-kötü olur onu bilemem ama ilk hatasından adamı asanlar Nando'ya 100 tane hatada yapsa kredisi bitmez diyecek kadar garip kafa yaşıyor.

Ya tutarlı olun ya da susun.
Nando hakkinda bu son 1-2 yilda kredisi bitmez diyen tayfa oyuncuya tapiyor, bu ayni tayfa Belhanda'nin konusunu mesgul ediyor. Bu takimdan zamani gelince herkes gider.

Ekzajere etme refik. Adamin hatasini beklemek yerine o gun itiraz etseydin keske postuma.

Sende kabul edersin ki bu maca kadar eli yuzu duzgun bir performansi vardi. Bu yuzden Hatay macinda da sinavi gecip kaleyi devralmasi fikrindeydim. Bu maca kadar ki gecen surecte uruguayli nin performansi bir tik atti ve ismail bu macta kotu bir performans gosterdi. Su noktadan sonra sansini kaybetmis oldu. Tutar tabirini herkes icin soyledim sana ozel degil. Dun fatih ozturk konusuna atilan mesajlara bakarsan anlayacaksin dedigimi. İsmaili hala yetenekli buluyorum ve silmedim ama artik bu sezon icin oynayamayacagi bir gercek. Bu saatten sonra sonra muslera yerine oynasin dersem asil sorun baslar. bu mac itibariyle bende yanildigimi belirtip aceleci davrandigimi soyleyerek elestirine kismen hak verip payimi cikariyorum bundan gocunmam. Burdan sana ekmek cikmaz dememimde sebebi budur . Evet ismail gibi bende hataliyim . Gunun galibi olarak ovunebilirsin bu isler boyle. Fazla tepki verdiysek affola ama sende biraz empati yapabilirsin. Ve Muslera'nin ilk hatasinda senden ayni sekilde alinti yapmayacagimi simdiden soyleyeyim pusuya yatmak tarzim degil. Ben dogru da hatali da olsa yorumlarima devam edecegim polemik pesinde olma niyetim yok.
ben son dk golü atıp maçı kazandırsa da eleştiriyorum

çok güzel söylediğin bir cümle var tutarlı olmak lazım diye

sana katılıyorum

tutarlı olalım

hatay maçından sonra kaleye ismail çipe geçsin

bjk de geriden gelip bizi geçsin

tek önerim şu: 1 kurtarış, 1 gol ile herhangi birini göklere çıkarmayalım

muslera çok mu iyi

ilk 5 yıldaki gibi değil son 2 yıldır

ekstra kurtarışı azaldı eskisine nazaran

ama 1 kurtarış yapan adamın önüne ismail yazılırsa gün gelir tutarsızlık yapılmak zorunda kalınır

Hala daha bu adamın yediği gole hata diyenler var. Bakın hata başka birşeydir, Muslera'nın yediği goller hatadır ama bu adamın yediği goller yeteneksizliğin bir sonucudur. Bir futbolcunun adam olup olamayacağı yaptığı bir iki hareketle az çok belli olur zaten bu adamdanda en fazla Eray ayarında Kaleci bile diyemeyeceğim bir insan olabilir bu aşikardır. O yüzden boş yere beklentiye girmeyin bu adamın kapasitesi bu Muslera ile ismi yanyana dahi gelemez.

Üst Alt