İsmail Köybaşı: "Galatasaray ve Trabzonspor'dan teklif aldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5bf539a1ae784906f87df6ff

Yaz transfer döneminde Rizespor'a gelen İsmail Köybaşı, Galatasaray ve Trabzonspor'dan da teklif aldığını söyledi.

Yaz transfer döneminde ismi birçok takımla anılan İsmail Köybaşı, "Galatasaray ve Trabzonspor'dan teklif aldın mı?" sorusuna; "Evet teklif aldım. Yurt dışından görüştüğümüz kulüpler de oldu. Ben bu sezonda da yurt dışında kalmak istiyordum. Fakat olmadı. Trabzonspor'la ciddi olarak görüşmemiz oldu. Hatayspor'dan da teklif aldım, zaten ben de Hataylıyım. Hatayspor'a o dönem yurt dışında devam etmek istediğimi söylemiştim. Fakat son anda Leganes'e transferim olmadı. Ardından Rizespor ile görüştük ve anlaştık." cevabını verdi.

İspanyol futbolu ile Türk futbolu arasındaki farklarla ilgili konuşan 31 yaşındaki defans oyuncusu, "İspanyol futbolu ile ülkemiz futbolu arasında çok farklılıklar var. Oyun hızı ve oyun organizasyonu anlamında çok büyük farklılıklar var. Bu soruya daha net cevabı İspanya'da benden daha uzun zaman geçiren Enes Ünal, Okay Yokuşlu ve Arda Turan verebilirler." açıklamasında bulundu.

Radyospor

Diagne gibi bir bok çuvalına 15 milyon verenlerin, ömer bayram amatörünü oynatanların, 33 yaşına gelmiş babele 3 yıllık yağlı kontrat yapanların, lyundama gibi fubolcudan başka herşeye benzeyen birine 8 milyon verenlerin, dünya yıldızının bile iş ahlakı sıfır olanını bulup alanların, futbolu bırakmış ardaya emekli ikramiyesi verenlerin vs. bunu istemesine hiç şaşırmadım.

Fatih hocanın 15 yaşından beri aldırmaya çalıştığı, Florya'ya adı kazınan bir futbolcu. Bir gün olacak be çocuk.

Terim'in takdir ettiği bir isim, iki tane daha var onlardan biride deniz türüc diğerinin ismini unuttum.

Envoyé de mon ELE-L29 en utilisant Tapatalk

Üst Alt