İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü

Cevap: İstanbul Üni. İngilizce İşletme Bölümü

Nanoteknoloji, biyomühendislik ve mekatronik. Yazın bir kenara :D

İyi para kazanabileceğim tmden girilen istanbulda olan ilk 5000e kadar çıkan üstü olmuyor maalesef bir bölüm önerebilir misiniz o zaman ??

Bence gidin viyana devlet üniversitesine verin senelik 3-5 bin euro mimarlık okuyun. Sonra gelin burda viyanada mimarlık okudum diyin. Bakın nasıl kapıyolar :D

bende paso işletme iktisat yazıcam yaşar üni. kesin iş garantisi veriyor %50 tutarsa mükemmel olacak.İşletmede bir sürü meslek alanı varmış neden tavsiye etmiyorsunuz ??

Viyana dediğiniz yer İstanbulun ilçesi midir hocam :) Ben istanbul düşünüyorum da :D

İşte İstanbul dışına çıkmayı düşünmüyorum Yurtdışına hiç çıkmam ben ama faydalı olabileceği kimseler vardır elbet bilginizin teşekkürler :)

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi bu bölümü diyorsan DEÜ'de de var. Kardeşim ben de Denizcilik Bölümü'nde okuyorum ;)

Hayır Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği İÜ'deki diğerlerinin hepsinden çok farklı ev arkadaşım bu bölümde ondan bende bu kadar eminim :eek: KTÜ,İTÜ,DEÜ üniformalı deniz personeli yetiştiriyor onun dediğine göre bunlarınki dediğim gibi kara personeli işletmeci yetiştiriyor

Hayır Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği İÜ'deki diğerlerinin hepsinden çok farklı ev arkadaşım bu bölümde ondan bende bu kadar eminim :eek: KTÜ,İTÜ,DEÜ üniformalı deniz personeli yetiştiriyor onun dediğine göre bunlarınki dediğim gibi kara personeli işletmeci yetiştiriyor

Hmm anladım. Yani bilmeyen bir adam ben uzak yol kaptan olacağım diye yazsa bu bölümü yanar :asd:

Ben de senin dediğin gibi şeyler duymuştum.

Bu arada Abdullah abi de senin bölümden mezun sitenin admini ;)

Üst Alt