İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

:asd: Özfener İzmirlimiydi la. Dahada konuşmuyom seninle.

MAA nın şimdi var ya.. Ne diye neşemi kaçırıyon, kolpa.

MAA'nın var ya ben, aaahh ah. Özgener'de İzmir'liydi şerefsiz mahvetti futbolu Aziz babasıyla beraber.

Olum bak, bir İzmir'li ile bir Kürt bir araya geldi mi oradan kaçacaksın. Bak demedi deme

Yaw bu bu yara kötü be Levent sende çekmişsin işte geçmiyor. Uyuşturucu gibi yavaş yavaş bağımlılık yapıyorlar. Ölümcül ve zehirliler.

Hacı bu fazla koymadı. Esas Mersinde yaşadığım dönemde biri vardı. Lisede başladık Üniversite son sınıfa kadar. 7 koca sene. Bir gün hayatımda başka biri var dedi. 2 yıl kendime gelemedim. Okul bitiyor derken 3 sene uzadı falan. Atlatana Kadar (çekmedik dertler çile kalmadı feryatsız gündüzüm gecem olmadı) modunda nefes alıp verdim. Bana 2 sene sonra geri dönmek istedi. İşte ne olduysa o anda oldu. Kafam yerine geldi birden. Diyorum ya dönüp ardıma baktığımda ben burdayım o başka bir yerde keyifler yerinde herkesin sevdiği yanında :)

Rahmetli Steve Jobs' un bir konuşması var. "Aç Kal Budala Kal" dinlemediyseniz google da aratıp bir dinleyin. Bu konuşmayı dinledikten sonra oturup günlerce düşündüm ve adam haklıydı. Geçmişte yaşadığım bütün acı veren olayların aslında beni bu güzel günüme getirmek için olduğunu farkettim. O yaşanan kötü şeyler beni ben yapan şeyler olmuştu.

Bu yüzden bunların hiçbirisi ne ölümcül nede zehirli nede bağımlılığı var. Bağımlılığı biz kendi içimizde yapıyoruz.

Ne lan bu resmen bütün hayatımı anlattım :)

hırsızlık dolandırıcılık yalan gibi yeteneklerin var ise İstanbul da çok rahat işte bulur çok rahatta para kazanırsın.

yoksa

boşver hiç uğraşma..

OHA 7 sene beraberdin sana hayatımda başka biri var dedi ha. Ulan of offfffffffffff. Bizimkinin öyle birşeyi olmadı günahını alamam bizimki sadece değişikti. Ama seninki kurşun adres sormazki olmuş be.

Hacı bu fazla koymadı. Esas Mersinde yaşadığım dönemde biri vardı. Lisede başladık Üniversite son sınıfa kadar. 7 koca sene. Bir gün hayatımda başka biri var dedi. 2 yıl kendime gelemedim. Okul bitiyor derken 3 sene uzadı falan. Atlatana Kadar (çekmedik dertler çile kalmadı feryatsız gündüzüm gecem olmadı) modunda nefes alıp verdim. Bana 2 sene sonra geri dönmek istedi. İşte ne olduysa o anda oldu. Kafam yerine geldi birden. Diyorum ya dönüp ardıma baktığımda ben burdayım o başka bir yerde keyifler yerinde herkesin sevdiği yanında :)

Rahmetli Steve Jobs' un bir konuşması var. "Aç Kal Budala Kal" dinlemediyseniz google da aratıp bir dinleyin. Bu konuşmayı dinledikten sonra oturup günlerce düşündüm ve adam haklıydı. Geçmişte yaşadığım bütün acı veren olayların aslında beni bu güzel günüme getirmek için olduğunu farkettim. O yaşanan kötü şeyler beni ben yapan şeyler olmuştu.

Bu yüzden bunların hiçbirisi ne ölümcül nede zehirli nede bağımlılığı var. Bağımlılığı biz kendi içimizde yapıyoruz.

Ne lan bu resmen bütün hayatımı anlattım :)

Üst Alt