İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Cevap: İstanbul'da İş İmkanları Nasıl ?

Ondan bukadar iyi anlşıyorsunuz ikiniz. Dün yaptığınız şikeyide unutmadım daha :asd:

:lol: Kanka ayıp ediyon. Sözümüz söz. Daha iddia bitmedi. Olcan giderse TS ye o zaman kesin istifa diyenler çıkar bak hala iddialıyım ben. Ama alamayacaklar galiba. Kazanan olmazsa, diğer arkadaşlara ikimiz ısmarlarız :)

Nasıl abi Allah'ı var güzel dimi. Askerlik için de ideal bir yer sayılır. Gezecek tozacak yer çok, terör tehlikesi yok. Ama Foça'ya düştüysen ayrı tabi ;)

Çiğli'de (bak saymayı unuttum) traş oluyorum. Berber dedi ki askermisin? (çakal hemen bildi yabancı olmamdan) Evet dedim. Dediki hemen git bir piyango bileti al. Dedim niye ki? İnsan İzmir'de askerlik yaparda şanslı olmaz mı?

Evet iyi yer de. İyi olmasının kötü yanı da var tabi. Çok para harcıyorsun.:asd:

Çiğli'de (bak saymayı unuttum) traş oluyorum. Berber dedi ki askermisin? (çakal hemen bildi yabancı olmamdan) Evet dedim. Dediki hemen git bir piyango bileti al. Dedim niye ki? İnsan İzmir'de askerlik yaparda şanslı olmaz mı?

Evet iyi yer de. İyi olmasının kötü yanı da var tabi. Çok para harcıyorsun.:asd:

Öyledir abi tahmin edebiliyorum. Harcanmaz mı dimi? Karadeniz'de askerlik yapmaktan iyidir abi. Ne var ki Karadeniz'de :lol:

Sende mi Çiğlide yaptın abi askerliği?

Üst Alt